Zaman Ve Mekan Olarak Tesettür Elbise Tercihleri Nasıl Olmalıdır?

Zaman Ve Mekan Olarak Tesettür Elbise Tercihleri Nasıl Olmalıdır?

12 Ocak 2018

Tesettürlü kadınların asla vazgeçemediği parçalardan birisi olan tesettür elbise tüm zamanların kurtarıcısı olmaktadır. Hem gündüz hem de gece tercih edilebilecek olan elbise modelleri her sezon en çok satılan hayat kurtarıcı modeller arasında yer almaktadır. Günün her anına kolayca uygulanabilen modeller arasında olması sayesinde tesettürlü kadınların adeta favorisi haline gelmektedir. Aksesuar kullanımı ya da bir kaç detay ile tesettür elbise modellerine çok daha farklı bir hava katmak mümkündür. Farklı zaman ve mekana göre uygulanabilme imkanının olması sayesinde tesettür elbise modelleri tutku uyandırmaktadır. Tek parçada kesişen bu modeller çok daha kolay bir şekilde kombin yapılabilmektedir. İşte zaman ve mekan olarak tesettür elbise modelleri nasıl olmalıdır? sorusunun yanıtlarını aşağıda bulmak mümkündür.

 

 GECESİ VE GÜNDÜZÜ İLE TESETTÜR ELBİSELER

 

            Yalnızca bir elbiseyi iki farklı stile somak mümkündür. Sadece ayakkabı seçimi ile bunu gerçekleştirmek mümkün olmaktadır. Stil güncellemesi yaparken tercihinizi sadelikten yana kullanabilirsiniz. Bu sayede minimalist rüzgarların esintisine kapılarak zamana uygun elbise tercihinde bulunabilirsiniz. Gündüz için spor ayakkabı, sneakers, babet, bot, makasen ve casual ayakkabılar tercih ederken aynı elbise ile akşam ince topuklu stilettolar tercih edebilirsiniz. Şık topuklu ayakkabılar sayesinde stilinizi çok daha iyi yansıtabilirsiniz.

 

 GECE ŞIK BİR KEMER GÜNDÜZ OLDUKÇA SALAŞ

 

            Vücut hatları belli olmayan ve son derece salaş modeller ile gündüzleri şıklığınızı ön planda tutabilirsiniz. Tesettür elbise tercihinde bulunurken konforun tadını çıkarmak için salaş modeller en doğru tercih olmaktadır. Geceye geçişte yapmanız gerekenler ise kocaman taşlı tokaları ve ışıltılı kemerleri tercih edebilirsiniz. Küçük ve sihirli dokunuşlar her zaman işe yarayacaktır.

 

 GÜNDÜZ CEKET GECE KÜRK GİYİN

 

            Tesettür elbiselerinizin çizgisini belirlemek için üzerinize tercih edeceğiniz parçalar da çok önemlidir. Elbiseleriniz ile birlikte kullanabileceğiniz ceketler, oversize kabanlar gündüzlere şıklık katmaktadır. Geceleri daha şık bir görünüm kazanmak için ise kürklü kabanlar tercih etmek gerekmektedir. Ayrıca maksi boy paltolar ile de şıklığın vurgulanması mümkündür.

 

 GÜNDÜZ ATKI GECE MÜCEVHER KULLANIN

           

 Tesettür elbiselerin havasını daha da fazla değiştirmek için gündüz atkı tercih ederken geceleri de mücevher takmalısınız. Havalı sokak stillerinden gece şıklığına doğru uzanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.