Yolculuklarda Ve Gündelik Yaşamda Giyilecek 6 Tesettür Kap Modeli

Yolculuklarda Ve Gündelik Yaşamda Giyilecek 6 Tesettür Kap Modeli

24 Ekim 2018

 

Yolculuklarda Giyilebilecek 4 Tesettür Kap Modeli

 

            Hanımlar için hem soğuk havalardan koruyucu hem de şıklığın başka bir versiyonu olarak nam salan tesettür kap modelleri yenilenen tasarımları ile birlikte alışveriş listelerinde sıklıkla yer alıyor. Uzun ya da kısa vadede çıkılacak yolculuklarda tercih edilebilecek kap modelleri ise şu şekilde sıralanıyor:

 

 1- Fermuarlı ve Kapüşonlu Kap: Uzun ve kısa yolculuklarda havanın yağma ihtimaline karşı hanımlar kapüşonlu kap modellerini tercih edebilir. Aynı zamanda kaban ve pardesü ürünlerine oranla çok daha hafif ve sportif olan bu modeller şık tasarımları ile de göz dolduruyor. Kış aylarında da giyilebilen kap ürünleri fermuarlı olmasıyla da pratik bir kullanım imkanı sunuyor.

 

 2- Baskılı Kap Modelleri: Özellikle kol kısımlarında yer alan baskılar ile sportif görünüme ek olarak şıklık da ekleyen modern kaplar birçok farklı yazı stilini bünyesinde barındırıyor. Bu ürünlerde de aynı zamanda fermuarlı ve kapüşon seçenekleri mevcut.

 

 3- V Çizgi Desenli Kap Modelleri: Gövde kısmında yer alan V desenleri ile tasarım inceliğini üst seviyelerde yaşatan kap modelleri son iki yıl içerisinde özellikle genç bayanlar tarafından tabiri caizse kapış kapana satın alınıyor. V çizgilerinde turuncu, siyah ve beyaz gibi farklı renk seçenekleri de bulunuyor.

 

 4- Kışlık Kap Modelleri: Özellikle kış turizmi için yolculuğa çıkacak hanımlar için yünlü kumaşa sahip olan bu modeller kış aylarında cereyan eden soğuk havanın tüm olumsuz etkilerine karşı ekstra bir koruma sağlıyor.

 

 Gündelik Yaşamda Tercih Edilebilecek 2 Tesettür Kap Seçeneği

 

 1- Kamuflaj Desenli Kap Modelleri: Gündelik yaşamda kabandan daha hafif yelekten daha koruyucu bir ürün ile giyinmek isteyen müşteri kitlesi için kamuflaj desenlere ev sahipliği yapan kap modelleri bu senenin en gözde modelleri arasında bulunuyor. Uygun taksit seçenekleri de ekstra bir avantaj olarak hanımların ilgisini çekmektedir.

 

 2- Beli Lastikli Kap Modelleri: Belindeki lastik vasıtasıyla kolayca giyilip çıkarılan bu kap modelleri özellikle sürekli olarak dışarı çıkan müşteri kitlesi için ideal standartlara sahip. Yıkanması da son derece kolay olan bu ürünlerin su geçirmemesi de ek bir ürün avantajı olarak kataloglarda yer alıyor.

Gündelik yaşamda giyebileceğiniz en şık kap modellerine www.tesetturpazari.com/tesettur-kap adresinden ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.