Yılın Yeni Tesettür Kap Modelleri Neler?

Yılın Yeni Tesettür Kap Modelleri Neler?

03 Şubat 2018

2018 Yılında Tesettür Kap Modelleri Nasıl?

 

            Son on yılda tasarımcılar ve modacılar tarafından piyasa sürülen tesettür kap modelleri ilgi ile karşılanmış ve hanımlar tarafından sıklıkla giyilen ürünlerin başında gelmektedir. Bilindiği üzere bir ürünün tesettür kap kabul edilmesi için dizlerinin altına kadar uzanması ve ince bir kumaş yapıya sahip olması gerekmektedir. Bu da hem hırka hem de ince kaban şeklinde kullanım seçeneklerini arttıran çok yönlü bir giyim seçeneği sunmaktadır. 2018 yılında ise birbirinden farklı ve cazip tesettür ürün kataloglarında ilk sırada yine kap modelleri aldı.

 

            Her yaştan her tarzdan müşteriler için özenle hazırlanmış tesettür kap modellerinin başında kaşe kaplamalı ürünler gelmektedir. Böylece hem ince hem de korunaklı bir yapıya sahip olan kap ürünleri sayesinde kışlar çok daha hafif çok daha sıcak geçecek. Hem fermuarlı hem de spor olan kap modelleri ise özellikle genç kuşaklar tarafından alışveriş listelerinin başını çekiyor. Kap ürünlerinde renk çeşitliliği de göze çarpan özellikler arasında. Tüylü olarak piyasaya çıkarılan son ürünlerde ise hırkayı çağrıştıran yeni çizgiler mevcut. Her tesettür ürününde olduğu gibi kap ürünlerinde de baskı dönemi geldi. Çeşitli desenlerden ve detaylardan oluşan kaplar ise sportif olduğu kadar enerjik çağrışımlar ile gençlerin ilgisini uyandırmaya devam ediyor.

 

            Düğmeli ve kuşaklı alternatifler de mevcut. Bununla birlikte tercih edenler için özellikle 18 yaş altı gençler için çıt çıtlı modeller de bu senenin en moda ürünleri arasında. Orta yaşlı müşteri kitlesi için özel geliştirilmiş kürklü kap seçenekleri kataloglarda yer alan diğer ürünler arasında.

 

 Tesettür Kap Alırken Diğer Seçenekler Neler?

 

            Tesettür kap sportif seçenekleri ile özellikle genç kitle tarafından heyecanla karşılanan yeni bir ürün. Bu türde yeni kap modellerine eklenecek minik aksesuarlar hem detay hem de şıklık için oldukça geniş bir yelpazede seçenekler sunuyor. Tesettür kapının altında görünen ve direkt olarak dikkatleri üzerine çeken ayakkabı tercihleri oldukça önemlidir. Çünkü diz altına kadar uzanan tesettür kap tüm bedeni kaplarken ayakkabılar ile tam uyum içerisinde seçilmeli ve karşı tarafa da aynı şıklık içinde lanse edilmelidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.