Yılın Tesettür Kaban Modası

Yılın Tesettür Kaban Modası

22 Aralık 2017

Kabanlar her zaman için tesettürlü bayanların vazgeçilmezi olmuştur. Gerek İslami olarak bir dış giysisinin gerekliliği gerekse de şıklığıyla hiç bir zaman modasını kaybetmeyen bir kıyafettir.

 

 2017 Yılında Gençler Tarafından En Çok Tercih Edilen Kabanlar?

 

  Tesettür kaban, spor ve rahat oluşu ayrıca şıklığı ve modern duruşuyla 2017 yılında gençler tarafından oldukça ilgi görmektedir. Bileğe kadar uzanan kaşe kabanlar yılın en gözde kıyafetlerinden biridir. Kaşe kabanlarda geçen yıl olduğu gibi bu yıl da yakasında ve kollarında çıkarılabilen kürk detayları hem çok şık görünmekte hemde istenildiğinde detayların çıkarılmasıyla ikinci farklı bir kaban gibi görünmektedir.

 

            Yine gençler tarafından en çok kullanılan ve sevilen ve önde gelen bir diğer tesettür kaban çeşidi de kapitone detaylı veya tamamen kapitone olan kaban çeşididir. Özellikle okula giden tesettürlü gençler veya spor ve rahat giyinmeyi seven bayanlar için çok uygun olan kapitone kabanlar yılın en trendleri arasında yer almaktadır. Tamamen kapitone desenli kabanlar sevmeyenler için ise küçük detaylarda, omuzlarda, kollarda veya yakalarda kapitone detayları olan kabanlar her yerde bulunmaktadır ve tercih edilebilir.

 

            Bir diğer kaban türü de çok tarz görünen kepenek kollu veya panço tarzı kabanlar olarak favoriler arasındadır. Bu tarz kabanlar içine kalın hardal veya siyah kazaklar çok uyumlu görünmekte ve çok şık bir görüntü ortaya çıkmaktadır.

 

 2017 Yılının En Moda Kaban Renkleri?

 

            Bu yıl tesettür kaban modellerinde en çok tercih edilen renkler taba, kiremit, haki ve siyah renkleridir. Bunlar vazgeçilmez renkler olsa da kaban modasında bu yıl açık renkler de oldukça ön plana çıkmaktadır. Özellikle mint yeşili, buz mavisi, pudra, krem ve sarılar oldukça moda sayılmaktadır. Bir diğer vazgeçilmez renk ise gösterişli bayanları vazgeçilmezi olan kırmızı renk kabanlar bu yıl da çok modadır. Siyah pantolon ve örtüler gibi kolay kombinlerle gayet şık ve gösterişli olunabilmektedir. Kombin yapmayı sevmeyen veya beceremiyorum diyen bayanlar için ise siyah tercih edilmelidir. Her yıl farklı renk kabanlar moda olsa da tek değişmeyen moda siyah kaban veya kıyafetlerdir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.