Yeni Yıl Tesettür Kombineleri Nasıl Olacak?

Yeni Yıl Tesettür Kombineleri Nasıl Olacak?

20 Eylül 2017

Tesettür giyim gün geçtikçe yoğun ilgi gören ürünlerden bir tanesi olması, giyim sektörünün hareketli geçmesine ve yeni modellerin üretilmesine zemin hazırlıyor. Her giyim ürününde olduğu gibi tesettüre giyimde de yeni modeller yeni kombin anlamına geliyor. Kombin seçimi ise özellikle kişilerin kendi başlarına yapabileceği bir şey olabilmekte beraber genellikle uzman tavsiyesi alınması gereken bir durumdur. Çünkü kombin seçimi yanlış olduğu vakit istenilen seviyede bir güzel görünüm sağlanmaz. Bu sebeple yeni yıl üretim tesettür kıyafetlerinden yola çıkarak bu yıl oluşacak tesettür kombinleri yavaş yavaş belirlemeye başlandı.

 

 Yeni yıl tesettür kombininde kullanılacak tesettür giyim ürünleri hangileridir?

 

            Tesettür giyiminin vazgeçilmezi olan feraceler yeni dönemde de tesettür kombin de en çok göreceğimiz ürünlerin başında geliyor. Özellikle son zamanlarda kol kısmı ve bel kısmı şık işlemeleri ile satış rekorları kıran feraceler tesettür modası var olduğu sürece tercih edileceğe benziyor.

 Bir diğer tesettür kombin de tercih edilecek ürün Tesettür tuniklerdir. Özellikle boydan giyilebilecek ve hem özel günlerde hem de normal gün içerisinde giyilebilecek bu kıyafet bu özelliği sayesinde farklı alanlarda kullanım imkanı sağlamaktadır. Tesettür elbise modelleri de en çok tercih edilen ürünlerin başında geliyor. Tesettür abiyeye benzerliği ile dikkat çeken bu ürünler de kombinlerde tercih edilecek.

 

 Yeni dönemde Hangi elbise ile nasıl bir kombin yapılabilir?

 

            Tesettür elbise seçiminde en çok tercih edilenlerden biri olan feracelerde kombin seçimi daha çok feracenin sade mi işlemeli mi olmasına bağlı bir şekilde değişkenlik göstermektedir. Seçilen ferace sade siyah bir ferace ise beyaz şık bir saat, siyah şık bir çanta ve mavi şık bir konvers tipi denen ayakkabı tercih edilebilir.

 

            Bir diğer kombin seçeneği olan tesettür abiye ile tesettür kombin seçeneği özellikle özel günlerde tercih edilebilecek ve tercih eden kişilere daha şık gösterecek ürünlerin başında geliyor. Bu giyim tarzının kombininde ise yeni sezonda daha sade ama bir o kadar şık olan süslemeli Abiyeler tercih edilecek. Bir diğer unutulmaması gereken husus ise tercih edilen elbise ne olursa olsun en önemli konulardan birinin şal veya başörtüsü seçimidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.