Yeni ve Modern Salaş Tarz Tesettür Tunik Modelleri

Yeni ve Modern Salaş Tarz Tesettür Tunik Modelleri

12 Mart 2017

Salaş tarzlara özel kullanabileceğiniz tesettür tunik modelleri özellikle günlük modellerde çok beğenilerek kullanılmaktadır. Açık renk tonlarında asimetrik kesim modeller bahar kombinlerinin en beğenilen seçenekleri arasında yer alıyor. Turkuaz bir renk tonunun vizon renk tonlarında modellerle kombine edilmesi de uyumlu ve modern tarzlar oluşturabilmektedir. Salaş tarzlar özellikle uzun boylu hanımların kullanımına sunulan ideal modeller olmaktadır. Bu tarz modellerde geniş cepler şal kombinleri öne çıkabiliyor. Siyah bir modelin günlük kullanım alanlarında yer alması mümkün olabilmekte ve gri renk tonlarında bir şal ile bu modelleri kombine edebilmek mümkün olmaktadır. Siyah- beyaz günlük ayakkabı modellerinde ile de salaş tarzlarınızı uyumlu renk tonları ile tamamlamak mümkün olmaktadır.

            Asimetrik kesim modeller her tesettürlü hanım için çok daha modern tasarımlar olabiliyor. Ve çok beğenilen bu tesettür tunik modellerinin farklı uyumlar içerisinde yer alabilmesi de mümkün olmaktadır. Siyah bir modeli mürdüm bir şal ve çanta ile kombine ederek ister günlük kullanımlarınızda, isterseniz de abiye seçimlerinizde kullanabilirsiniz. Salaş tarzlar son dönemlerin bohem tarzlarını benimseyen gençlerinde en çok beğendiği tasarımlar arasında yer alıyor. Özellikle yarasa kollu farklı tasarımlarla istenilen hoş kombinler elde edilebilir. Sade renk tonlarında model tercihlerinde açık renk tonlarında eşarplarla kombinizi tamamlayabilirsiniz. Bu tarz salaş modellere nakışlı tasarımlarda çok yakışıyor. Bu nakışlar baz alınarak ta pantolon ve eşarp kombinleri tamamlanabiliyor.

            Salaş tesettür tunik modelleri arasında püskül detayları da şık bir imaj oluşturuyor. Ayrıca kapüşon ya da kanguru cep gibi detaylarda bu tarzların adeta bütünleyicisi olarak çok beğenilmektedir. Bazı modellerde üst kısımlarda biraz dar olan modeller, etek uçlarına doğru genişleyebiliyor. Bu şekilde de salaş ve kibar tarzlar elde edilebilmektedir. Çizgili desenleri bulunan tasarımlarında da bu tarz salaş kullanımları bulunuyor. Asimetrik kesim düz ve bol kesimlerde salaş kullanımlar için tercih edilen farklı ve şık tesettür kombinleri oluşturacaktır. Eşarplarınız ile de bu tarz modelleri hoş bir şekilde tamamlayabilir ya da şallar ile de bu kombinleri tamamlayacak özel kombinler elde edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.