Yeni Trend Ferace Modellerinde Neler Var?

Yeni Trend Ferace Modellerinde Neler Var?

06 Nisan 2018

Son dönemlerde popüler olan tesettür giyim modasında zirveyi temsil eden dış giyim ferace modelleri kapalı hanımların en gözde seçimi olmuş durumda. Yeni dönem trendlerinde oldukça detaylı olarak çeşit çeşit renk ve modeli ile satışa sunulmuş durumda. Çok daha hayat veren renkte ve model de feraceler tesettür giyim modasında hanımların güzelliğine güzellik katmaktadır. Sade olarak giyildiğinde çok şık duran bu ürünler farklı tesettür modelleri ile de kombin yapıldığında çok zarif bir görünüm sağlamaktadır.

 

            Bilhassa bu dönem kare motifli ve düğmeli modelleri oldukça göz zevkine hitap etmektedir. Bu moda da daha çok koyu tonların seçildiği feracelerin alt tarafları daha çok sade tek renk tonlarının seçildiği bu modeller hanımlarımıza prestijli bir zariflik katmaktadır. Özellikle düz ve koyu renklerin tercih edildiği feraceler daha da yeni modellerle karşımıza çıkmaya devam edecektir.

 

 FARKLI FARKLI TRENDLERDE FERACELER

 

            Her yıl yeni moda kapsamında yeni modeller ürettiği andan itibaren hanımların ilgisine boğulan ferace modelleri bu yıl çeşitli motif ve tamamlayıcı aksesuarlarla tesettür giyim anlamında zarif bir duruş sağlamaktadır. Her yaştan bayanın rahatça tercih edebileceği bir tesettür modelidir. Bunun yanı sıra kol kısmında bulunan güzel motifler sayesinde apayrı bir şıklık katan yaka kısmı bağcıklı olan modeller muhteşem bir izlenim uyandıracaktır. Hanımların fazlaca tercih ettiği ferace modelleri her geçen gün yeni tasarımları ila hanımların beğenisine sunulmaktadır.

 

 FARKLI FERACELERDE ŞIK MODELLER

 

            Her bir modeli ayrı bir şıklık katan yeni nesil tesettür modası ferace, günden güne tesettürü moda ile birleştirmekte. Giyimlerin de Daha pratik ve ferahlık bir tarz benimsemek isteyen hanımlar için de çıt çıtlı ferace modelleri ilgi çekmektedir. Rahat ve problemsiz bir şekilde giyilip çıkarılabilen çıt çıtlı ferace modelleri dış giyim sınıfına girse de hanımlara elbise gibi görünme şıklığı da katmaktadır.

 

            Bunun yanı sıra kol tarafı volan motifleri ile tasarlanan bu modeller bel tarafı ve kol uçlarında ki motifleri sayesinde, tesettürlü hanımların ilgisini üzerine çekiyor. Ferace kapalılık anlamında tesettürlü hanımlara hem inançları doğrultusunda uygun kıyafet sağlarken bir de zariflik katarak kapalılığa olan ilgiyi de artırmakta.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.