Yeni Tesettür Elbise Modelleri Neler?

Yeni Tesettür Elbise Modelleri Neler?

01 Haziran 2018

Tesettür giyim moda ile iç içe birlikte ilerlemektedir. Moda anlamında en çok ürüne sahip olan tesettür giyim, kadın giyim noktasında neredeyse yüzde yetmiş oranında bir Paya sahiptir. Tereddütsüz tesettür giyimin en önde gelen modeli tesettür elbise modelleridir. Klasik yapılarıyla Özel günlerin vazgeçilmezi olan tesettür elbise modelleri olmakla birlikte sportif ve hareketli renklere sahip olan yapılarıyla da sosyal yaşamda rahatlıkla tercih edilebilecek tarzda olmaktadır. Tesettür anlamında giyim eskiden bu kadar çeşitli değil iken moda olan elbiseler tesettür ile birleşince çok farklı bir stil kazanmış olmaktadır. Kaliteli kumaş ve kaliteli renkleriyle çok fazla modele sahip olan tesettür elbise modelleri bu sezon pastel tonlar, çiçek Desenler, dantel detaylar ve güpür işlemeler ile dikkat çekmektedir.

 

 Pastel Tonlar

 

            Bu dönemin Trend elbise modelleri arasında yer alan pastel tonlardaki renklere sahip tesettür elbise modelleri sade bir şıklığın ziyadesinde daha modern bir görünüm vermektedir. Genelde tek renkten oluşan bu elbise modelleri kadınlara çok daha fazla samimi, masum ve sıcak bir stil oluşturmalarına yardımcı olmaktadır. Kadınlar üzerinde feminen bir görünüm oluşturan bu elbiselerde trend olan renkler genelde açık tonlar olmaktadır. Açık tonların çok tercih edilmesinden ziyade kadınların kendi ten renklerine uygun renk tonlarında elbise seçmeleri daha uyumlu olacaktır. Açık tonlar daha esmer olan hanımların tercih edeceği renklerdir. Beyaz tenli hanımlar daha koyu renkli elbiseler seçmelidir.

 

 Elbise Üzerindeki Detaylar

 

            Yeni tesettür elbise modelleri arasında yer alan dantel ve güpür işlemeler elbiselerin üzerine işlendiğinde elbiseyi adeta farklı bir hale koyan, kendisini ispatlayan bir tarza dönüştürmektedir. Bel, kol ve omuz kısımlarında hassas işçilik ile işlenen dantel ve güpür işlemeler taze bir görünüm ve aynı zamanda olgun bir tarz göstermektedir. Yediden yetmişe her türlü kadının tercih edebileceği bu modeller, düğün, nişan, mezuniyet balosu ve kına gecesi gibi özel günlerde rahatlıkla tercih edilmenin yanı sıra sosyal yaşamda, ofis ortamında ve aile gezmelerinde tercih edilebilecek rahatlığa sahiptir. Dönemin trend renkleri tercih edildiğinde tesettür ve modanın birleşiminde ortaya çok daha güzel ve tarz modellerin çıkacağı bilinmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.