Yeni Sezonun Modası Kadife Elbiseler

Yeni Sezonun Modası Kadife Elbiseler

03 Kasım 2018

            Kadife tesettür elbiseler yeni sezonda tesettür giyimin en gözde ürünleri arasında yer alıyor. Birbirinden farklı renk, desen ve modelde üretilen tesettür kadife elbiseler, tüm kadınların zevkine, tarzına hitap eden özellikler taşıyor. 2018 yılının tesettür elbise modelleri arasında yer alan volanlara bu yıl kadife elbiselerin eteklerinde ve kol detaylarında rastlamak mümkün. Ayrıca kadife elbiselerin yaka bölümlerinde fırfır detayları ve bel kısmında ise aksesuar olarak kullanılan kuşaklar kullanılmaktadır. Kadife elbise modelleri retro bir tarz yaratırken özel gün ve gecelerin vazgeçilmez modelleri arasında yer alacağa benziyor. Sırt bölümünde bulunan fermuar sayesinde kadife tesettür elbiseler kişiye rahat bir kullanım olanağı sağlıyor.

 

 Kadife Elbiseler Çiçek Desenleri ile Renkleniyor

 

            2018 yılının modası olan çiçek işlemeleri kadife elbiselerin daha çok omuz kısımlarında görmek mümkün. Çiçek işlemeler daha çok kadife elbiselerin kol kısımlarından aşağıya doğru devam ederek tasarlanmış bulunuyor. Moda tasarımcıları tesettür kadife elbiselerde astar kullanmamayı tercih ederek elbiseleri astarsız olarak tasarlamışlardır. Kadife elbiselerin bir kısmını ise, yaka kısmından bel bölümüne kadar ön tarafından düğmeli ve etek uçlarında biye olacak şekilde tasarlamaktadırlar. Bazı kadife elbise modellerinde çiçek işlemeleri ile birlikte taş detayları kullanılmaktadır. Krep kumaştan ve her bedende üretilen kadife elbiseler her mevsimde kullanılmaya uygun olarak üretilmektedir.

 

 Tesettür Kadife Elbiselerde Püskül Modası

 

            Her sezon olduğu gibi 2018 yılında da tüm giyim ürünlerinde kullanılan püskül detayları tesettür elbise modelleri arasında da kullanılmaktadır. Püskül detayları kadife elbiselerin kol kısımlarında kullanılarak elbiseye hareketlilik katmaktadır. Süet kumaşların kullanıldığı elbise modellerinde ise püskül detayları elbisenin uç kısımlarında kullanılarak elbiseye farklı bir hava ve hareketlilik katmaktadır. Kollarda püskül detaylarının kullanıldığı elbise modelleri arasında pilise elbise modelleri yer almakta. Ayrıca cep detaylarında püskül kullanılan tesettür elbiseler birçok renk kullanılarak tasarlanmaktadır. Kadife tesettür elbiselerin bir bölümü hakim yaka olarak tasarlanmaktadır. BU yaka tasarımına sahip kadife elbiselerde ise püskülün yanı sıra omuz ve etek bölümlerinde nakış işlemeler kullanılmaktadır. Kadife tesettür elbiseler gündelik hayatta her mevsime uygun olduğu gibi özel davetlerde özel gün ve gecelerde ayrıca çalışma hayatında da rahatlıkla kullanılabilmektedir.


2018 kadife elbise modasının en iyi modellerini www.tesetturpazari.com/tesettur-elbise adresinden bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.