Yeni Sezonda Tesettür Tuniklerde Yenilikler

Yeni Sezonda Tesettür Tuniklerde Yenilikler

08 Eylül 2018

Yeni Sezonda Tesettür Tuniklerde Yenilikler

 

 Tunikler bazen renkleriyle bazen stilleriyle öne çıkarlar. Yeni sezonda moda olan tuniklerde stil ve renklerin birleşimi öne çıkıyor. Hem tasarım, stil hem de canlı renklerin göz aldığı birbirinden güzel çeşit çeşit tuniklerle tarzınızı ortaya koyabileceğiniz ürünler rafları dolduruyor. Tesettür tunik seçerken kendiniz için en doğru olan parçayı belirleyebilmeli ve sizin tarzınıza uygun tasarımlarla şık, modern görünüm elde edebilirsiniz.

 

 Dantellerde Geri Dönüş

 

 Özellikle abiye tesettür kıyafetlerin vazgeçilmez parçalarından biri olan danteller bu yeni sezonda günlük giyimde kullanılan kıyafetlere uyarlandı ve ortaya birbirinden farklı ve güzel tunikler çıktı. Tesettür tunik tasarımları için daha çok tuniklerim alt uçlarına eklenen dantel işlemeler kişiye hem hoş hem de oldukça zarif bir görünüm kazandırmayı sağlıyor. Karpuz kollara sahip tunikler, bilekte manşetlerle bütünleşmiş olan dantel işlemeleri, asimetrik kesime sahip olan tunik modellerinin alt uçlarına uygulanarak bir görsel şölen oluşturulmuş oluyor. Bunlarla birlikte; su yeşili, yosun yeşili, bebe mavisi ve pudra pembesi gibi yumuşak renklerde tasarlanmış olan tuniklerle dantel işlemeler birleşince ortaya mükemmel bir görüntü çıkıyor. Dantel işleme ile süslenmiş olan tunikler kot pantolonlarla kombinlenerek günlük giyimde kullanılabilineceği gibi klasik kumaş pantolonlarla da kombinleyerek şık ve daha ağır görünüme sahip olup özel günlerde bu kombini kullanabilirsiniz.

 

 Kombinlerde Kimono Tunik Kullanımı

 

 Yeni sezonun en kurtarıcı parçalarından biri olan kimono şeklinde tasarlanan tunikler olacaktır. Kimono gibi tasarlanan tuniklerin salaş görüntüsü ile kullanılan kumaş türüne göre özel günlerde giyilebileceği gibi günlük kullanıma da rahatlıkla uyarlanabilecek kadar kolay kullanıma sahip bu tunikler, dolapta en sık giyilen parçalar arasında olacaktır. Tesettür tunik modası için geçerli olan kuralları baştan yazan kimono görünümlü tuniklerde şifon ya da saten kumaştan üretilmiş olanlarını seçecek olursanız şık bir kemerle tamamladığınız tunik bir davet kıyafetine dönüşebilir. Aynı şekilde pamuklu ya da keten kumaşlardan üretilmiş olan kimono tunikleri yine bir kemer yardımı ile kombinlerseniz günlük giymeye uygun oldukça şık bir kıyafet elde edersiniz.

 

 Transparan Parçalarla Tunikler Birleşirse

 

 Tuniklerde yeni sezonda gelen yeniliklerden biri de tuniklere farklı ve şık bir hava katan transparan ya da pencereli parçaların tuniklerin uç kısımlarına eklenmesi oldu. Diz kapaklarına kadar gelen tuniklerin uç kısımlarına farklı şekil ve çeşitlerde eklenmiş olan pencereler veya çeşitli transparan parçalarla, bambaşka noktaya gelen tunikler oldukça moda. Yeni sezonda dolabınızı yenilerken bu farklı tasarımlara sahip birbirinden güzel tunik çeşitleri için dolabınızda yer açabilirsiniz

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.