Yeni Sezonda Tesettür Elbiselerin Dikkat Çeken Detayları

Yeni Sezonda Tesettür Elbiselerin Dikkat Çeken Detayları

22 Ocak 2019

            Gün geçtikçe artan kullanıcı talebi ve rahat kullanıma sahip olması nedeni ile tesettür elbiseler, kendi akımının en gözde parçalarından biridir. Zarafeti yakalamak ise farklı kumaş çeşitleri, sayısız renk ve modellerde üretilen elbiseler ile oldukça kolay. Yeni sezonun takip edilebileceği www.tesetturpazari.com sitesinde de elbiseler ön planda. Ürünlere yapılan ufak dokunuşlarla hem sade hem de şık görüntüler ortaya çıkarılmış.

 

 Belde Bağlanan Kemer Detayları

 

            Akrilik, iki iplik, örme ya da triko kumaş fark etmeksizin neredeyse tüm tesettür elbise modellerinde kullanılabilecek kemerler ile günün en şık insanı olabilirsiniz. Ancak elbisenin modeline de göre seçilen kemere oldukça dikkat edilmelidir. Örme kumaştan yapılmış elbiselerde aynı kumaştan imal edilen kemerlerin kullanımı daha doğru olacaktır. Akrilik ya da triko parçalarda ise deri detaylı kalın kemerler rahatlıkla tercih edilebilir. Kemer kullanılacak ürünün sade olması da avantaj sağlayacaktır. Volanlı ya da desenli ürünler zaten canlı parçalar olduğu için kemer kullanılması görüntünüzü daha karmaşık bir hale getirebilir.

 

 Ufak Nakış İşlemeleri

 

            Nakış işlemeleri ile detaylandırılan tesettür elbise modelleri hem gündelik olarak hem de iş ortamlarında tercih edilebilir. Göğüs altından bollaşarak giden ve kollarında nakış bulunan parçalar; spor ayakkabı ya da topuklu ayakkabı ile tamamlandığında hem spor hem de klasik bir tarza bürünebiliyor.

 

 Balıkçı Yaka Tesettür Elbiseler

 

            Balıkçı yaka modelinde tesettür elbiselerde, ürünün boyuna bağlı olarak farklı kombin önerileri yapılabilir. Diz altını biraz geçen ve nispeten bol parçalarda dar paça kot pantolonlarla güzel bir tarz elde edilebilir. Ayak bileklerine gelen ve vücudu saran parçalarda ise başka herhangi bir müdahaleye gerek yoktur. Balıkçı yaka tesettür elbiseleri ön plana çıkarmak isteyenler için en önemli dokunuş baş örtüsünün bağlanma şeklidir. Bu tarz elbiselerin kombinleneceği başörtülerin kumaşına oldukça dikkat edilmeli ve baş örtüsü mutlaka boyunda bitmelidir.

 

 İnci Detaylı Elbiseler

 

            Tesettür elbiselerin kollarına ve dizlerin altına işlenmiş inciler ile özellikle düğün, toplantı gibi ortamlarda oldukça şık görünebilirsiniz. Elbisede yer alan incilere uygun bir kolye ve aynı renkte seçeceğiniz bir başörtüsü de görüntüyü tamamlamanıza yardımcı olacaktır.

Yeni sezon tesettür elbise modellerini www.tesetturpazari.com/tesettur-elbise adresinden takip edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.