Yeni Sezonda Tesettür Elbiselerde Öne Çıkan Detaylar Nelerdir?

Yeni Sezonda Tesettür Elbiselerde Öne Çıkan Detaylar Nelerdir?

14 Nisan 2018

Gösterişli ve Şık Elbise Modelleri

 

            Neredeyse her kadının dolabında en az bir adet bulunan ve günlük hayatta sıklıkla kullandığı bir tesettür elbise modeli bulunmaktadır. Çünkü elbiseler hem rahat kullanımı hem de sağladığı muhteşem şıklık sayesinde bir kadının ihtiyacı olan tüm kriterleri tek seferde karşılamaktadır. Bu yüzden kadınların dolaplarındaki elbise sayısını artırabilmek adına sitemizde tesettür elbise konusunda çeşitliliğe gidilmiştir.

 

            Kadınların günlük hayatta daha şık olması için tasarlanmış olan bu elbise modelleri çeşitli detaylar ile göze çarpmaktadır. Bu detaylar kontrast renklerin kullanımı, bel ve boyun bölgesinde yer alan fiyonk detayı ve simdir. Bu göz alıcı detaylar sayesinde elbiselere daha hoş bir hava katılmaktadır. Sezonun moda trendlerinde sadelik ön planda olduğu için elbiselerde çok fazla renk yerine tek bir renk kullanılmıştır. Ancak elbiseye farklı bir hava kazandırmak için de bu bahsi geçen çeşitli detaylar, elbisenin farklı bölgelerinde kullanılmıştır.

 

 Değişik Detaylar, Farklı Bir Hava

 

            Sezonun göze çarpan detaylardan biri olan kontrast renkler özellikle günlük hayatta oldukça göz alıcı bir görüntü oluşturmaktadır. Birbiri ile zıt iki rengin kullanımı ile dizayn edilmiş olan bu elbiseler günlük hayatta spor bir kombin ortaya çıkarmak isteyen kişiler tarafından sıklıkla kullanılabilir.

 

            Etek kısmında siyah, üst kısmında ise beyaz, açık pembe veya açık mavi gibi tonların kullanıldığı bu elbiseler ile muhteşem bir ahenk yakalamak oldukça kolaydır. Sim detayları bulunan elbiseler ise hem günlük hayatta hem de özel günlerde kullanıma uygun olabilir. Simlerin gösterişli bir hava yaratması elbiseyi düğün, nişan, akşam yemeği gibi çeşitli organizasyonlarda da giyilebilir hale getirmektedir. Elbisenin kendi kumaşının görüntüsü olan sim, elbiseyi tamamıyla kapladığı için oldukça göz alıcı bir yapıya sahiptir.

 

            Ayrıca elbisenin çeşitli yerlerinde kullanılan fiyonk detayları da şıklık yaratma konusunda büyük bir öneme sahiptir. Birçok tesettür elbise modelinde kullanılan bu fiyonk detayı özellikle boyun ve bel bölgesinde kullanımı ile göze çarpan elbise modelleri de oldukça gösterişli bir yapıya sahiptir. Bu çeşitli elbise modelleri ile kadınlar için günlük hayatta ve özel günlerde kendi tarzlarını yaratma olanağı sağlanmıştır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.