Yeni Sezonda Moda Kadife Elbiseler

Yeni Sezonda Moda Kadife Elbiseler

09 Eylül 2018

 Bu yılın yeni sezonunun en gözde olan tesettür giyim ürünleri arasında kadife tesettür elbise modelleri yer alıyor. Tesettüre uygun kadife elbiseler birçok farklı renk çeşitleri ve farklı modellerde üretiliyorlar, bu nedenle birçok tesettürlü kadının giyim tarzına, zevkine hitap edebilecek kadife elbise ürünlerine ulaşabilmeleri çok daha kolay oluyor. Tesettür elbise modelleri arasında en popüler ve 2018 yılında en moda olan volanlara, yeni sezonda kadife elbiselerin eteklerinde ve kollarında volan detaylarına rastlanmaktadır. Bununla birlikte elbiselerin yaka kısımlarında fırfır detayları ile bel bölgesinde aksesuar olarak kullanılan kuşaklar elbiseye retro görünümlü bir hava kazandırmaktadır. Retro tarzı yansıtan kadife elbise modelleri en çok özel gün ve gecelerde giyilmeye uygun olmaktadır. Kadife tesettür elbise modelleri sırt kısmında bulunan fermuar detayı sayesinde rahat kullanım oluşturuyor.

 

 Kadife Elbiseler Çiçek Açtı

 

 2018 yılında moda olan çiçek işlemeleri kadife elbiselerin daha çok omuz kısmına işlendiği görülüyor. Omuz kısımlarından başlayarak kollara kadar minimal çiçek işlemelerine sahip modeller bulunuyor. Kadife elbise modellerinde elbise astarı kullanılmamaktadır. Bazı kadife elbise modellerinde ise yakalardan bel bölgesine kadar ön kısımdan düğmeli ve elbisenin etek uçlarının biyeli olarak tasarlamış oluyorlar. Kadife elbiseler krep kumaş kullanılarak üretildiği için her mevsimde giyebilmek mümkündür ve tüm bedenlerin üretimi bulunur. Ön tarafın çiçek işlemeleri ve taş detaylarının kullanıldığı kadife elbiselerde bulunuyor.

 

 Püsküllü Kadife Elbiseler

 

 Püskül detayları 2018 yılının her sezonunda tüm giyim ürünlerinde moda oldu ve bu moda kadife tesettür elbise modelleri ile birlikte yeni sezonda da devam ediyor. Elbiselerin kol bölgelerinde yer alan püskül detayları ile kadife elbiselerde hareketlilik kazandırıyor. Genellikle süet kumaş kullanılan elbiselerin de eteklerinin uç kısımlarında püskül detayları kullanılıyor. Pliseli elbise modelleri için ise kollarda püskül detayları bulunuyor. Bunun yanında cep kısımlarında püskül detayları bulunan tesettür elbiselerde birçok renk çeşidi bulunuyor. Hâkim yaka olarak tasarlanan tesettür elbise modellerinde ise püsküle sahip olanlarının, püskül ile birlikte omuz bölgesinde ve etek uçlarında nakış işlemeleri bulunuyor. Kadife tesettür elbise modeli günlük hayatta her mevsimde kullanılabileceği gibi çalışma ortamında, özel davetlerde, özel gün ve gecelerde de kullanılmaktadır.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.