Yeni Sezon Tunik Modelleri ve Fiyatları ile Avantajlı Seçimler

Yeni Sezon Tunik Modelleri ve Fiyatları ile Avantajlı Seçimler

22 Mart 2017

    Kadın giyim sektöründe son birkaç yıldır gündemde olan tunikleri bu sezon da yerini birbirinden farklı model ve tasarımlarla korumaya devam ediyor. Tunik denilince akıllara hemen tesettür giyim geliyor. Fakat kullanımı son derece rahat olan tunikler, tesettür giyimi tercih etmeyen bayanlar tarafından da oldukça beğeniliyor. Bakalım bu yılın en yeni tunik modelleri ve fiyatları neleri içeriyor.

Yeni Kreasyonda Hangi Renkler Ve Modeller Var?

            Yeni sezonun  tunik modelleri ve fiyatları incelendiğinde, tunik almak isteyenlerin fiyat bilgisinden önce modellerle daha yakından ilgilendiğine şahit oluyoruz. Bu yılın öne çıkan renkleri, saks mavisi ve fuşya. Fakat " Bu renkler bana göre çok iddialı" diyorsanız, pastel tonların da bu yıla damgasını vurduğunu hemen aktaralım. Grinin farklı tonları ve uçuk pembeler ile hazırlanan kombinler de şifon süslemeler dikkati çekiyor. Ayrıca dijital baskılı modeller ile farklı bir hava yaratmak mümkün. Dijital baskılı modellerde kullanılan gerçekçi desenler, bulunduğunuz ortamda hemen fark edilmemizi sağlayacak türden, çarpıcı bir görünüm sağlıyor.

            Tuniklerin kol ağızları ve yaka kısımlarında birbirinden ilginç detaylar ilgimizi çekiyor. Bu süslemelerde deri ve kemer tarzı ince parçaları görmekteyiz. Bu yıl genellikle bol kesimli olarak hazırlanan tunikler, biraz daha salaş ve özgür bir görüntüyü hedefliyor.

Cazip Fiyatlar İle Şıklığı Yakalamak

            Yeni tasarım tunik modelleri ve fiyatları karşılaştırılınca, çok geniş bir fiyat tablosu olduğunu fark ediyoruz. Bu alanda isim yapmış ünlü markaların son tasarımları, 100 TL'den başlayarak 250, 300 TL'ye ve daha üzerine ulaşan fiyatları karşımıza çıkarıyor. Ancak daha uygun fiyatlı bir şeyler bakmak isterseniz, 20 TL'den başlayıp, katlanan fiyatları da bulmak mümkün. Bilindiği üzere tunik, sadece günlük kullanımda değil, her ortamda giyilebilen tasarımlar ile piyasaya sunuluyor. Bu yılın abiye tunik tasarımlarına göz attığımızda, canlı renklerin dışında, klasik görünüm sunan renkler de mevcut. Tabii siyah her zamanın eskimeyen rengi olarak yine müdavimlerinin yanında olmaya devam ediyor. Siyah renkli abiye tuniklerde, parıltılı süslemeler yer almakta. Bu süslemelerin yanı sıra kullanılan taşlı görünüme sahip düğmeler, son derece iddialı bir görünüm sunuyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.