Yeni Sezon Tesettür Trendlerinde Neler Var?

Yeni Sezon Tesettür Trendlerinde Neler Var?

28 Mayıs 2018

Tesettürlü hanımların tesettür modasına olan ilgisi her geçen gün artmaktadır. Her sezon ortaya çıkan ferace, elbise, abiye gibi modeller kadınların gözlerini kamaştırmaktadır. Hiç şüphesiz rahatlık ve şıklık denince akla ilk olarak elbiseler gelmektedir. Özellikle özel günlerde hem şık hem de rahat olmak için birçok renk ve desende elbise üretilmektedir. Bu özel günlerde kadınlar adeta şıklık yarışına girmektedir ve o gece kalıcı olmak isterler. Bu anlamda herkes tarafından sevilen modeller ortaya çıkmaktadır.

 

 Dantel Ve Güpür

 

            Bu sezon kadınlar tarafından en çok beğenilen elbise modelleri arasında kesinlikle dantel işlemeli elbiseler bulunmaktadır. O dantel işlemeler zarafeti ve rahatlığı ön plana çıkarmaktadır. Özellikle genç hanımlar tarafından oldukça fazla bir şekilde tercih edilen dantel işlemeler zaman göğüs ve omuz bölgelerinden bele doğru inen işlemeler ve detayları ile nostaljik bir şıklık ortaya koymaktadır. Bunun yanı sıra bu dantellerin güpür işlemelerle birlikte detaylandırıldığı modeller farklı bir stil sunmaktadır. Etek ve kol kısmında bulunan dantel ve güpür işlemeler sayesinde, elbise kendini tam olarak ifade etmektedir. Hanımlara güzel bir görünüm katan bu modeller birçok renk desen ve motif ile birlikte detaylandırıldığında bu tarz bir görünüm ortaya çıkmaktadır. İster klasik ister spor her kadına bir hitap eden modelleri barındırmaktadır.

 

 Çiçek Desenler

 

            Bu sezon ön plana çıkan başka bir model ise çiçek desenli tesettür elbise modelleridir. Elbisenin her kısmında rahatlıkla kullanılabilen çiçek desenleri kadınlara Taze bir hava katma amacı ile üretilmektedir. Kol ve etek uçlarında bulunan çiçek desenleri koyu renkleri üzerine açık tonlarda yapıldığında, elbiseyi çok hoş bir şekilde sergilemektedir. Yediden yetmişe Her kadının rahatlıkla tercih ettiği bu modeller, Özel günlerde kullanıldığı gibi gündelik yaşamda da rahatlıkla tercih edilir.

 

 Kot Ferace

 

  Tesettür dünyasında en çok tercih edilen modelleri arasında yer alan Feraceler birçok renk ve desenle hem yaz hem kış aylarında rahatlıkla tercih edilen bir model olmaktadır. Bu sezon ön plana çıkan modeller arasında yer alan kot Feraceler tesettür mağazalarının vitrinlerinde boy göstermektedir. Hem rahatlığı hem de sportif bir görünümü bir arada tutan bu modeller kadınlara genç bir görünüm vermektedir. Klasik ve sportif modeli bir arada tutmak isteyenlerin tercih edebileceği bir modeldir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.