Yeni Sezon Tesettür Elbiseleri Nereden Bulurum?

Yeni Sezon Tesettür Elbiseleri Nereden Bulurum?

16 Ekim 2017

Tesettür elbiseler geniş kullanım alanları nedeni ile tesettürlü kadınlar tarafından sıkça tercih edilen ürün gruplarındandır. Bu ürünlerin kullanım alanının geniş olmasının bir sebebi de çok çeşitli kumaşlardan yapılabiliyor ve her tarza da hitap ediyor olmalarıdır. Elbiseler genel anlamada yazlık tesettür elbise ve kışlık tesettür elbise olarak ikiye ayrılabilir. Elbiseler aynı zamanda spor ya da klasik olarak tarzlarına ya da kesimlerine göre de farklı gruplara ayrılabilir. Tesettür elbise seçmeden önce tarz ve modelinize karar vermeli aynı zamanda da vücudunuzu tanıyarak ve bedeninizi bilerek elbise modellerine bakmalısınız. Elbiselerde bel kısmı oturan modeller ya da göğüs altından itibaren lastik ile modeli genişleyen elbiseler tesettür giyim satış mağazalarında ve internet satış sitelerinde mevcut olan modellerdir. Bu modeller vücut ölçülerine göre uygun şekilde de tasarlanabilir ve gerekli olduğunda üzerinde düzeltmeler de yapılabilir. Tesettür elbise modellerinde klasik bir kesim olan belden hafif genişleyen kemerli ya da kuşaklı elbiseler yerlerini artık daha farklı modeller bırakmışlardır.

 

 Yeni Modeller Revaçta

 

            Yeni tesettür elbise modelleri arasında iki renkli elbiseler ve uzaktan bakıldığında iki parçaymış gibi görünen farklı renk ve desene sahip elbiseler ön plana çıkmaktadır. İki renkli elbiselerde genelde ikinci renk detayı etek uçlarında, kol manşetlerinde ve yakalarda ortaya çıkmaktadır. Elbise kuşağı ve varsa düğme, fermuar gibi aksesuarları da genelde uyum göstermesi için bu ikinci renkten yapılmaktadır. Bazı elbiselerde de üst kısımda bele kadar inen bölümde düz renkli kumaş kullanılırken alt kısımda çizgili ya da karışık desenli kumaşlar kullanılmaktadır. Bu durum elbiseye güzel bir hava katıp aynı zamanda başka parçalar ile kombin yapılmasını da kolaylaştırmaktadır.

 

 Elbise Modelleri Nerelerden Takip Edilebilir?

 

            İnternetin yoğun kullanımı özellikler de giyim sektörü ve moda konusunda insanların ufkunu oldukça genişletmiştir. Sosyal medyada açılan yeni sanal butikler ve ürün satışı yapan moda evleri, kombinleri ile çevresindekilere yardımcı olan meraklı ve kreatif kişiler, modacılar ve tesettür giyim markalarının reklam sayfaları yeni modelleri yakından takip edebileceğiniz sayfalardır. Bu moda evlerinin web sitesinde de kataloglar ve fotoğraflar mevcuttur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.