Yeni Sezon Tesettür Abiyeler Hangi Modellerden Oluşuyor?

Yeni Sezon Tesettür Abiyeler Hangi Modellerden Oluşuyor?

22 Haziran 2018

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte özel davetlerin ve özel günlerin sayısında ciddi bir artış bulunmakta. Bu nedenle de abiye kıyafetlere olan talep ve kadınların ihtiyacı olan farklı model arayışları da giderek artıyor. Yeni sezon tesettür abiye seçimlerinde göz önünde bulundurulması gereken noktalar ve seçim yapılırken hangi modellerden yana tercih yapılması gerektiğinin detayları aşağıda yer almaktadır.

 

 - Hareketli Abiyeler:

 

 Yeni sezonda tesettür abiye modelleri, kadınların güzelliğine yaraşır şekilde hareketli ve yoğun detaylara sahip modellerden oluşuyor. Abiye modellerinde yoğun detayların yanı sıra, elbise modellerinin sakin ve vücuda oturan tarzlarda olduğunu görüyoruz. Kabarık etekler ve tafta yeni sezonda demode görüntüler arasında kaldı. Bunun yerine elbiselerin eteklerindeki volanlar, ve uçuşan kumaşlarla hazırlanmış elbiseler yeni sezonun trendlerini oluşturuyor. Ancak elbise eteklerindeki bu düz görüntüyü işlemeler, gösterişli yaka ve kollar dengeliyor.

 

 Abiye seçimlerinde kadınlar bu sezon vatkalı ve yoğun hareketlere sahip omuzlarla tercihlerini yapabilirler. Omuz ve kollarda kullanılan hareketler yeni sezonda abiyeleri en çekici hale getiren detaylar arasında bulunuyor. Kollarda kullanılan işlemeler ve payet detayları da abiye görüntüsünü pekiştireceğiniz ve aynı zamanda trend bir görünüm elde edeceğiniz giyim detayları arasında.

 

 - Kumaş Seçimleri:

 

 Abiye kıyafetlerde yeni sezonda kumaşlarda oldukça hareketli ve canlı bir görünüme sahip. Özellikle baştan aşağı dantelden oluşan abiye elbiseler, yeni sezon tesettür modasının yıldızları arasında. Dantel kumaşların yanı sıra dökümlü ve uçuşan kumaşlar da tercih edilmesi gereken seçenekler arasında bulunuyor. Özellikle tül detaylarla hazırlanmış ve tülün yoğun olduğu abiye elbiseler, yeni sezonda trend bir görünümde en büyük yardımcınız olacak. Eşarpların ve şalların üzerinde kullanılan tül detayları da görüntünüzü zenginleştirebileceğiniz unsurlar arasında yerini almaktadır.

 

 Tesettür abiyelerde baştan aşağı payet kullanımı da yeni sezon trendlerinden bir diğeridir. Baştan aşağı payetlerle hazırlanmış kumaşlar ve elbiseler, özel davetlerde görüntünüzü ön plana çıkartmanıza yardımcı olacak olan seçenekler arasındadır. Payet elbiselerde yeni sezonun trend renklerini kullanarak istediğiniz ışıltılı ve modern görünümü rahatlıkla elde edebilirsiniz. Payetlerle hazırlanmış abiye elbiseleri farklı renklerdeki şallarla kombinleyerek yeni sezonun en popüler abiye görüntüsünü kolaylıkla yakalayacaksınız!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.