Yeni Sezon Elbise Modelleri : Sportif, Klasik Veya Avangart

Yeni Sezon Elbise Modelleri : Sportif, Klasik Veya Avangart

06 Ocak 2017

Elbise modelleri yaz kış kadınların vazgeçemediği kıyafetlerin başında geliyor. Daha kadınsı göstermesi, romantik duruşu, rahat ve konforlu olması, kişiye yakışması, çekiciliği artırması bu elbiselerin baş tacı edilmesinin sebeplerinden bazıları. Üstelik artık tesettür modasının zenginleşmesi ve sürekli kendisini yenilemesi ile beraber kadınların seçenekleri eskiye oranla çok daha fazla. Öyle ki spor, klasik, Retro, vintage, avangart, romantik… Hani tarzı seçeceğinize sadece siz karar veriyorsunuz. Eğer rahatlık sizin için çok önemliyse ve sportif bir sitili benimsiyorsanız denim elbiseler tam da size göre. Üstelik bu elbiselerin yeni sezonda çok moda olduğunu ve tüm dünyada denim akımı görüldüğünü de sözlerimize ekleyelim.

İş kadını sitilinizi tamamlamak içinse pamuklu kumaşlarıyla sade ama ayrıntılarıyla zenginleştirilmiş, klasik elbise modelleri kullanılmaya uygun olabilir. Bu elbiseler ciddi bir tarzı dişi kodlarla birleştiriyor. Belden robalı parçalar ve drape ile zenginleştirilmiş elbiseler yine sezonun öne çıkan modellerinden ikisi. Elbise her ne kadar yaz mevsiminin kıyafeti olarak düşünülse de kışın da kumaş ve desen farklılığının yanı sıra kışa uygun renk seçimleriyle her zaman olduğu gibi yine moda. Özellikle geometrik desenli, karışık renklere sahip elbiseler, kalın kumaşları ile hem sıcacık tutuyor hem de şıklığınızı tamamlıyor. Yazın olduğu gibi sıcak renkler yerine kışın ağır havasını yansıtan pastel tonlarla ve daha çok tarçın ve kahve gibi sonbahar renkleriyle karşılaşıyoruz.

Bu sezon yine en çok kullanılanlardan bir tanesi de floral desenler. Yaz aylarında şifon kumaşlarla birlikte kullanılan bu desenlere kış sezonunda da rastlıyoruz. Bu desen elbisenin tamamına yayılabileceği gibi sadece kol ve etek kısımlarında da kullanılabiliyor. Üstelik mavi, sarı, kırmızı gibi canlı renklerle yaz kış dikkat çekmenizi de sağlıyor. Elbise modelleri şekillendikçe kadınlara kombin imkanları da artıyor. Çizme ve botlarla birlikte kimi zaman sportif kimi zaman klasik ama her zaman şık görüneceğininiz bu modeller, ışığınızı çevrenize yansıtmanıza ve tarzınızı göstermenize yardımcı oluyor. Eğer sade bir şıklıktan yanaysanız tek renk, yalın ama güzel görünen vücudunuza oturan ve aşağıya doğru bollaşan elbiseleri de giyip sitilinizi konuşturabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.