Yeni Moda Tesettür Modellerinde Şıklık Yarışı

Yeni Moda Tesettür Modellerinde Şıklık Yarışı

20 Kasım 2018

             Tesettürlü bayanların giyim tarzları her an değişmekte ve yeni tasarımlarla kapalı giyimde farklı bir boyut oluşmaktadır. Her zaman şıklıklarını öne çıkaran farklı renkler ve elbiselerle göz ihtişamını sağlayan kapalı bayanlar her davete uygun kıyafet bulabilmektedir. Tesettür elbise dediğimiz uzun ve şık giyim olan farklı renklerde bütünüyle göze çarpan kıyafetler modaya ayak uydurmaktadır.

 

             Eşarp ve şallarla kombine olacak bu kıyafetler tesettürlü bayanlar için günlük giyimde de, şık davetlerde de her zaman kendini göstermektedir. Tesettürlü hanımların sade kıyafetlerden kurtularak bir tarza sahip olmaları yeni modayla beraber gelmektedir. Bu şekilde istedikleri her elbiseyi bulan kapalı bayanlar artık ne giyeceğim derdine düşmekten kurtulmaktadır. Kombinlerde farklı tasarımları bir araya getirmek zıt renkleri bir arada kullanmak göz kamaştırıcı şekilde olmaktadır.

 

 Yeni Modada Tesettürlü Bayanların Göz Kamaştırıcı Kombinleri

 

 Moda her zaman değişiklik gösteren faktör olsa da hiç değişmeyecek parçalar her zaman kullanılmaktadır. Salaş pantolonlar hiçbir zaman değişmeyecek parçalar arasındadır. Aynı zamanda bütün halinde bulunan elbiselerde bu konumdadır. Tesettür elbise kapalı bayanlar içinde değişmeyecek parçalar arasındadır. Farklı renkler ile şallarla kombine edilebilir ve aynı zamanda çeşitli aksesuarlar ile tamamlayıcı parçalar bir arada kullanılmaktadır. Moda her yıl farklı tasarımlar ile renklendirilmektedir. Klasik giyim, spor giyim tarzlarının tesettürlü bayanların zorluk çekmeden bulabilecekleri parçalar kullanılmaktadır. Farklı desen ve modellerde şalların farklı şekillerde bağlanması bile kişinin tarzını her şeyiyle ortaya koymaktadır.

 

 Her Mevsime Ayak Uyduran Tesettür Elbise Modelleri

 

 Her mevsim güzelliğiyle ortaya çıkan tesettürlü kıyafetler farklı desenler ile her yıl karşımıza çıkmaktadır. Farklı elbiseler de farklı kumaşlar ile bütünlük sağlayan Fransız detayları da öne çıkmaktadır. Yaz için uçuş uçuş elbiseler kullanılmakta ve tül detaylar sıcaklığını hissettirmektedir. Elbiselerin eteklerinin dar ve geniş olması ile de tarza uydurulmakta ve hangi davete nasıl gidileceğinin kararını verdirmektedir. Kış için ise yine tesettürlü bayanların ihtişamı koyu renkler ile değil daha açık renklerde gösterilmiştir. Bununla beraber yaka, omuz ve kol detayları bu yıl en ön plana çıkan detaylar arasında bulunmaktadır. Tarzına güvenen tesettürlü bayanlar bundan sonraki süreçte her davette kendi tarzlarını çok rahat bir şekilde herkese yansıtabilecektir.


Sezonun en trend tesettür ürünlerine www.tesetturpazari.com/tesettur-elbise adresinden göz atabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.