Yeni Abiye Türleri Ve Modelleri

Yeni Abiye Türleri Ve Modelleri

08 Ağustos 2018

Yeni Abiye Türleri

 

            Düğün ve nişan törenleri sezonun açılması ile birlikte tesettür abiye modellerindeki çeşitlilik de aynı oranda bir artış gözlemlendi. Özellikle hanımların alışveriş listesi oluştururken ilk sıraya koyduğu tesettür abiye çeşitleri her sene olduğu gibi bu yılda da kendine özgü tarzları yansıtan modelleri ile birlikte göz doldurmaya devam ediyor. Bu türlerin başında gipürlü modeller yer alıyor.

 

            İnciler ile birlikte desteklenmiş olan bu abiye modelleri hem sadelikten hem de klasik çizgilerden ödün vermeyen hanım müşteriler için ideal bir estetik modeli sunmakta. Krep şifon kumaş kullanılarak parlak izlenimler vaat eden bu abiye modelleri özellikle düğünlerde gösterişli görünmek isteyen kişiler için uygun seçenekler sunuyor. Abiye modellerinin en dikkat çekici özelliklerinden biri ise ödeme seçeneklerinin bol tutulması. İsteyenler nakit ödeyebildiği gibi, isteyenler için kredi kartına tek çekim ya da taksitli çekim seçenekleri arz ediliyor. Bu ödeme seçenekleri arasında kapıda ödeme kolaylığı ve paypal da bulunuyor.

 

            Bu ödeme seçenekleri ile birlikte kendilerinde görmek istedikleri abiye modellerini satın almak isteyen müşteri kitlelerine büyük oranda ayrıcalıklar verilmekte. Yeni abiye türleri arasında ek olarak hem pelerinli hem de gipürlü modeller davetkar bir katalog oluşturuyor. Sırt kısmında uzanan pelerin sayesinde en az gelin kadar dikkat çekici ve göz kamaştırıcı olmak mümkün görünüyor. 38 bedenden başlayıp 48 bedene kadar uzanan çizgisiyle bu alanda da geniş bir seçim şansı müşteri kitlelerine uygun fiyatlar ve kampanya vakitleri ile birlikte sunulmakta.

 

 Alternatif Abiye Modelleri

 

            Hem incili hem de pelerinli şifon abiyeler alternatif tesettür abiye modelleri arasında görünüyor. İncilerin göz kamaştırıcı etkisine pelerinlerin kendine özgü atmosferi katılınca ortaya gardıropları süsleyen farklı ürün denemeleri çıkıyor. Ne olursa olsun dantel işlemelerden ve detaylardan vazgeçmeyen hanımlar için hem klasik hem de modern varyasyonları bünyesinde barındıran abiye modelleri de fark yaratmaya devam ediyor. Gövde kısımları çeşitli işlemeler ile birlikte orijinal hale getirilen bu ürünler etek kısımlarındaki sade çizgiler ile birlikte bütünlüklü bir estetik ölçüt vaat ediyor. Varak desenli gold ve balık abiye modelleri de ek seçenekler arasında bulunuyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.