Yazlık Elbise Seçimi

Yazlık Elbise Seçimi

11 Şubat 2017

Sımsıcak bir yaza merhaba derken giydiklerinizle de coşku ve heyecan uyandırmak istemez misiniz? Yazlık elbise denildiğinde aklımıza hemen renkli, desenli kumaşlar, uçuşan kloş etekler, birbirinden güzel süslü modeller gelir. Elbise zaten tek başına da bir kadınının en çok değer verdiği kıyafet türlerinin başında gelir. Çünkü kadını kadın gibi göstermesinin, ona cazibe ve çekicilik katmasının yanında oldukça da rahattır. Tek parça olduğu için dışarıya çıkarken farklı parçalarla birleştirme işinden kurtulur ayağınıza bir sandaletle bile rahatça giyebilirsiniz. Yine elbisenizi size özel kılan seçtiğiniz renk ve desendir. Sizi yansıtan modeller, etrafa saçtığınız enerjinin olumlu olmasını da sağlar. Herkes birbirinden güzel elbiselerle dolaşmak ve güzel görünmek ister.

Yazlık elbise çeşitleri arasında ilk dikkatimizi çekenler grafik desenli elbiseler. Geometrik ve soyut şekiller sadece elbisede değil aslında tüm tesettür kıyafetlerde oldukça sevilmektedir. Özellikle şal ve eşarplarda da bu deseni sıklıkla görmekteyiz. Eğer renkli ve karmaşık şeylerden hoşlanmıyorsanız tek renk elbiseleri de giyebilirsiniz. Yaza çok yakışan pembeler, yavruağzı, nar çiçeği, canlı yeşiller, neon sarılar yani yazın tüm coşkusunu hissedeceğiniz renkler farklı modellerle elbiselere can vermekte. Yalnız tek renk elbise seçimi yapmışsanız heyecanı ev coşkuyu diğer aksesuarlarda yakalamanız şart. Mesela kırmızı bir elbise üzerine içinde kırmızı tonların da yer aldığı cıvıl cvıl çiçek motifleri olan bu eşarp takabilir; o güzel elbisenizin üstüne mini bir kot yelek giyebilir veya bu görüntüyü kemerle destekleyebilirsiniz. Aslında geri kalan sadece sizin hayal gücünüze kalmış.

Aslında çoğu kadın nasıl giyinmesi gerektiğini iyi biliyor. İyi giyinmeyi bilenler de hep vücudunu tanıyan hanımlar. Tesettür elbiseler elbette uzun kollara ve uzun bir eteğe sahip olacak; zaten yapılmak istenen inançlardan taviz vermeden güzel giyinebilmek. Yazlık elbise giyerken de size yakışan bir modele karar vermeniz en doğrusu olacaktır. Çünkü modeli beğenseniz bile vücudunuza uyum gösteremeyen elbise sizi hiçbir zaman şık bir tarza ulaştıramaz. Eğer bu yaz ne giyeceğinizi bilemiyorsanız her sene moda olan çiçekli elbiseleri kullanabilirsiniz. Yine yazın çalışan hanımlar da renkli ama daha ciddi bir tavrı olan takım elbiseleri giyebilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.