Yaz İçin En Uygun Tesettür Abiye Seçimleri Nasıl Yapılır?

Yaz İçin En Uygun Tesettür Abiye Seçimleri Nasıl Yapılır?

06 Eylül 2017

Yaz için en uygun olan kıyafetler ince, sizi boğmayan güzel kumaşlı olanlarıdır. Bunun dışında yaz için en pratik şey abiyedir. Tesettür abiye çeşitleri günümüzde eski zamanlara göre daha çok artmış bulunmakta ve daha sık kullanılmaktadır. Sadece yazın değil kışında kullanılan kumaşları mevsimlere göre farklılık gösteren birbirinden güzel mi güzel abiye çeşitleri etrafta satılmaktadır. Sadece mevsimlere göre değil gideceğiniz yere göre de özellikleri bulunan ve model farklılıkları oluşturan tesettür abiye çeşitleri sizi günlük, düğün, nişan, kına ve özel günlere hazırlanmanızda yardımcı olacak en iyi dostunuzdur. Sizin hem daha hızlı hazırlanmanıza hemde daha iyi kombineler yapmanıza yardımcı olur.

 

 Bu Yıl En Çok Tercih Edilen Abiye Modelleri Nelerdir?

 

            Tesettür abiye çeşitleri gün geçtikçe artmakta ve çeşitlilik göstermektedir ama genelde alınan ve belki de en fazla üretime geçmiş modelleri size sıralayacağım. Bazen aynı abiye modelini o kadar çok görürsünüz ki, o ürünü belediye dağıtmış olarak düşünebilirsiniz. İşte o abiyelerden tercih yapmamanız gerekir. Prenses kol veya yakalı abiyeler ya da bu yakalara eklenen belden sıkmalı bir hacim kazanmış abiye. Kolları İspanyol kol olan, çiçekli olan, farklı desenleri olan, tesettür abiye eteklerinin fırfırlı hali veya dantelli abiyeler veya belden sıkmalı alta doğru pliseli bir şekilde inen abiye çeşitleri bu aralar en fazla görüp görebileceğiniz çeşitlerden bir tanesidir.

 

 Fiziğinize Göre Abiye Bulamıyor Musunuz?

 

            Fiziğinize uygun abiye bulamıyorsunuz diye bir şey yok, ya da fiziğinizi iyi bilmiyorsunuzdur ya fikir sahibi olamıyorsunuz anlamına gelebilir. Eğer bel bölgelerinizde fazlalık var ise bele doğru salaş ve tüllü gelen kalem etek tarzı aşağı inen abiyelerden tercih edebilirsiniz. Eğer bel bölgeniz ince ve basen bölgeleriniz geniş ise prenses model belden sıkmalı veya bağlamalı abiyeler tercih edebilir ve kilolarınızın güzel gözükmesini sağlayabilirsiniz böylece hem kendinizi hemde kilolarınızı sevmiş olursunuz. Eğer vücudunuzda orantılı bir kilo yok ve bu durumdan şikayetçi iseniz kamuflaj abiyelerden veya düz abiyelerden yana seçimlerinizi kullanmanızın sizin için faydası olacaktır. Abiye hem boyunuzu daha uzun hem sizi şık ve zarif göstererek olan bir parçadır. En önemlisi ise size pratiklik kazandırır. Ne giyeceğim derdine son vermek istiyorsanız yapacağınız en güzel şey bir tesettür abiye almak olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.