Yaz Bitmeden Denemeniz Gereken Tesettür Giyim Parçaları

Yaz Bitmeden Denemeniz Gereken Tesettür Giyim Parçaları

05 Eylül 2018

Her yıl yaz aylarında moda olan farklı renk, farklı kumaş ve farklı desenler sahip tesettür giyim parçaları öne çıkıyor. Bir kadın için yaz aylarında en önemli olan şey tesettürünü korurken terletmeyen, efil efil kumaşlara sahip olan kıyafetleri giymektir. Rahatlık ve şıklıkta oldukça önemlidir. Yaz aylarında serin tutacak kıyafetlerin tercih edilmesi özellikle tesettürlü kadınların en büyük önceliğini oluşturuyor. Bu yaz da her yaz olduğu gibi çok güzel giyim ürünleri moda oldu. Yaz aylarını geride bırakmadan önce giyilmesi gereken kıyafetleri sizin için derledik.

 

 Denim Kıyafetler

 

 Her mevsimde moda olan denim kıyafetler özellikle yaz aylarında incecik elbiselerle tarz sahibi kadınların dolaplarını süslüyor. Yaz aylarının kavurucu sıcaklığında kadınlar için rahatlığı sunan tesettür giyim parçaları tartışmasız elbiselerdir. Elbiseler içinde bu yaz da kullanılan denim elbise modelleri en serin, en rahat ve en şık giyim parçaları arasında sayılıyor. Yaz bitmeden denim elbiselere bir şans vermenizi öneriyoruz.

 

 Çizgili Basic Elbiseler

 

 2018 yaz aylarına çizgili elbiselerin her türlüsü damgasını vurdu. Tesettür giyim parçaları arasında olan gömlekler, şallar, elbiseler, çantalar, dış giyim gibi her yerde çizgilerin oluşturduğu cool görünüm bu yaz göz doldurdu. Çizgili basic elbiselerin en çok yakıştığı tatil beldelerinde mutlaka yaz bitmeden giyilmesi gereken giyim parçaları arasında yerini alıyor.

 

 Pötikareli Elbiseler

 

 Tek başına güçlü kombinler oluşturabilen pötikareli elbiseler içinde en çok kırmızı – beyaz, mavi – beyaz, haki yeşil – beyaz renkleri kullanılıyor. Kendine has tarzı ve hoş duruşu sebebiyle bu sezonun en trend parçalarından olan pötikareli elbiseleri denemeden yazı bitirmemenizi öneriyoruz. İncecik pamuklu kumaşlarıyla terletmeyen, hafif olan ve zarif bir görünüm kazandıran pötikareli elbiseler çeşitli renk ve modellerle geniş yelpazede sunuluyor.

 

 Keten Takımlar

 

 Keten kumaşın yaz için en ideal kumaşlar arasında ön sıralarda yer aldığını bilmeyen yoktur. Bunaltıcı yaz sıcaklıklarında sizi bunaltmayacak aksine daha rahat, serin ve ferah hissedeceğiniz keten kumaşlarla bu sezon tesettür giyim ürünlerinde çok kullanıldı. Bu yaz için en çok tercih edilen keten kumaşlı giyim ürünleri keten takımlar oldu. Bol paçalı keten pantolonların üzerine tiril tiril ve şık tunikler veya incecik ceketler ön plandaydı. Yaz bitmeden keten takımlara da bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.