Uzun Tunik Modelleri Nasil Kullanilmali

Uzun Tunik Modelleri Nasil Kullanilmali

18 Mart 2017

Moda sektöründe yenilikler arttıkça, yeni ürünler de ön plana çıkmaya başladı. Son dönemde uzun tunik modelleri ürünleri bayanlar tarafından daha çok tercih edilmeye başlamıştır. Uzun tunik modelleri farklı şekillerde kullanılabilir. Renk ve model seçenekleri ile bu ürünler her bayanın tarzına uyum sağlayabilir.

UZUN TUNİK SEÇENEKLERİN KULLANIMI

           Uzun tunikler her yerde kolaylıkla tercih edilebilir. Hem özel günlere uygun hem de günlük kombin tercihlerinde kullanılabilen modeller bulunmaktadır. Özel davetlerde tunikler biraz daha gösterişli detaylara sahip olmalıdır. Yaka kısmında kullanılan dantel, kol kısmında yer alan bir işleme, şık kemer gibi farklı detaylar bu ürünün davette kullanılabilir olmasını sağlayacaktır. Renk olarak ise siyah, bordo, lacivert veya pudra tonları kullanılabilir. Bu uzun tunikler özellikle dar paçalı bir pantolon ile uyum sağlayacaktır.

           Öte yandan günlük tunik modellerinde ise daha sakin çizgiler bulunuyor. Yeni sezon ürünlerinde hem renk hem de model olarak seçenekler çok geniş tutulmaktadır. Önemli tasarımcıların imzası ile sunulan tunikler hem kaliteli hem de çok şık. Kapüşonlu, düğme veya fermuar detayı ile ön plana çıkan uzun tunik modelleri seçenekleri gün içerisinde bayanlara rahatlık sağlayacaktır. Tayt tarzı pantolonlar veya dar paçalı pantolon seçenekleri ile bu ürünler uyum sağlayacaktır. Tunik boyunun uzun olması, kombin içerisinde kullanılacak pantolonun biraz daha düz ve paçasının çok bol olmaması gerekir. Yine bilek kısmında biten pantolonlar ile de uzun tunikler kullanılabilir.

UZUN TUNİK MODELLERİNDE RENK SEÇİMİ

           Genelde renk tercihi bayanların zevkine bağlıdır. Lakin yine de bazı durumlarda gidilen yer, renk seçimini etkileyebilir. Günlük kombin seçeneklerinde pudra, siyah, krem, mavi gibi her renk tercih edilebilir. Düğün, nişan veya özel davette ise daha koyu renkler de kullanılmaktadır. Lakin yeni sezon uzun tunik modelleri modellerinde açık renkler ön plana çıkıyor. Özellikle pembe ve tonları, su yeşili, hardal gibi renkler de seçenekler arasındadır. Uzun tunikler her zaman bayanların gardırobunda yer alması gereken bir parçadır. En acil durumlarda bu uzun tunikler büyük avantaj sağlayabilir. Sade bir tunik bile aksesuarlarla tamamlanabilir. Özellikle yeni sezon uzun tunikler seçeneklerinde detaylar çok doğru kullanılarak, pratik ve hızlı bir şekilde şık olmayı sağlıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.