Uzun Kollu Elbise Modelleri

Uzun Kollu Elbise Modelleri

31 Temmuz 2017

Yazın ve ilkbaharın serin havalarında uzun kollu elbise sundukları şıklığın yanı sıra üşümenize de engel olmaktadır. Özellikle de gece davetlerinde dış mekanda yapılan kutlamalarda uzun bir üre oturulduğu zaman soğuk vurabiliyor. Bu yüzden uzun kollu elbiseler bu açıdan büyük bir avantaj sunmaktadır. Bu avantajını yanı sıra model ve renk seçenekleri olarak da bu sene hanımlar için özel bir yıl olacak. Bütün olan ve kollarının yanında etek kısmının da ayaklara kadar indiği modeller özel davetler için birebir giyim örnekleri olarak ön plana çıkmaktadır. Aynı zamanda bu tür elbise çeşitleri için koyu renkler çok daha ön plana çıkmaktadır. Siyahın daha fazla tercih edildiği modeller içerisinde mor ya da pembe ve yeşil renklerinin de bu yaz uzun kollu elbiseler için moda olduğunu söylemek mümkündür.

 

 Farklı uzun kollu elbise modelleri

 

            Her kısma özel olarak çiçek tasarımı ile yapılmış olan uzun kollu elbise modelleri arasında etek kısmı salaş bir şekilde tasarım yapılmış olan elbiseler için dizin biraz altında olan çeşitleri ile bu yaz oldukça hoş bir görünüm yakalanabilir. Belden kemerli olan ve bu kemer kısmına süsleme amaçlı yapılan kurdele tarzı şekil de yine V yaka elbiseler üzerinde oldukça hoş durmaktadır. Sıfır yaka ve V yaka modellerinin bu sen çok daha ön planda olduğu bir yıl geçecek ve hanımlar için geniş bir senek imkanı verilecek sağlanacak gibi görünüyor. Dar kesim elbise modelleri içerisinde kol kısımları da yine dar olan elbise çeşitleri vücudu tamamen saran bu dar modeller olarak tasarım yapılmaktadır.

 

 Değişik yerler adına elbise seçenekleri

 

            En çok mor renklerin ön plana çıktığı eteklerinin ön kısmı kavisli kesim olan pilili elbise modelleri sıfır yaka ile yapılmış ve birbirinden değişik renk çeşitleri ile de oldukça şık bir görünüm sunmaktadır. Aynı zamanda bu uzun kollu elbise çeşitleri ile küçük ve hoş bir el çantası ile zarif bir ayakkabı modeli sayesinde gitmek istediğiniz yerin en gözde kişisi haline gelebilirsiniz. Üstelik çok uygun fiyatlar ile bu elbise modelleri bu yıl sahip olmanız mümkündür.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.