Uzun Kesim Elbiseler

Uzun Kesim Elbiseler

28 Temmuz 2017

En özel gecelerde ve davetlerde bayanların vazgeçemediği en önemli şeydir uzun elbise... En şık tasarım abiyeler böylesi gecelerde adeta birbiriyle yarışıyor.

 

 Uzun Abiye Modelleri

 

            Uzun elbise denildiğinde denildiğinde akla ilk gelen model abiyelerdir ve en iddialı renkler; kırmızı, saks mavi ve fuşya olanlarıdır. Daha çok düğünlerde tercih edilen bu modeller her kesime hitap etmektedir. Önden dekolteli modelleri, göğüs kısmı işlemeli veya komple elbisenin pul payet olduğu modellere rastlamak mümkündür. 2017 yılının yeni trendleri arasında iki parçalı abiyeler yerini aldı ve bu trend bitecek gibi görünmüyor. Özellikle çıtıpıtı bir bedeniniz varsa bu modeller size gerçekten çok yakışacaktır. Etek kısmı yine uzun olmakla beraber göbek ve bel kısmında açıklık vardır, bu da modeline kendine özgü tarzını oluşturmaktadır. Bazı modellerde bel kısmı işlemeli ve daha şık bir hava katabilmektedir.

 

 Yazlık Uzun Elbise Modelleri

 

            Baharın gelmesiyle rengarenk çiçekli elbiseler mağazalarda yerini aldı. İnce kumaştan üretilen bu elbiseler, omuzdan ayarlanabilir olması ile çok tercih edilmektedir. Ayrıca her bütçeye uyabilen bu renkli elbiseler uygun fiyatlarıyla mağazalarda satışa sunulmaktadır. Hemen hemen artık yöresel bölgelerde, yazlık beldelerin çarşılarında da görebilmek mümkündür. Yazlık beldelerde gezinen yerli ve turist herkesin ilgisini çekebilmektedir.

 

 Yazlık Uzun Elbiseler Nerede Giyilir ve Nasıl Kombin Edilir ?

 

            Bu modeller daha çok yazlık beldelerde giyilmekle birlikte artık şehir merkezlerinde de her gün karşılaşabiliyoruz. Bu yazlık rengarenk elbiselerin altına beyaz converse tarzı ayakkabılar veya kemerli sandaletler de çok yakışıyor. Güzel bir yaz akşamında, sahil kenarında veya bir konserde kot ceketle giyilebilir. Bir kokteylde soft renkler tercih edilebilir.

 

 Neden Uzun Elbiseler Tercih Ediliyor?

 

            Uzun elbisenin tercih edilmesinin ilk sebebi tabi ki rahatlıktır. Şimdi hamile bayanlar bile en çok bu modelleri seçiyor. Hem bedeninizi olduğunuzdan daha zayıf gösteriyor. Hem de tek parça olması sebebiyle rahatlık sağlıyor. Tabi ki her kıyafette olduğu gibi bu modellerde de enine değil, boyuna çizgiler tercih edilmelidir. Bedeninizi daha zarif göstermeniz için, hem uzun hem boyuna desenli modeller ilk tercihiniz olmalıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.