Uzun Elbiseler İle Zayıf Gösteren Stil Hileleri Nelerdir ?

Uzun Elbiseler İle Zayıf Gösteren Stil Hileleri Nelerdir ?

27 Temmuz 2017

Havalar biraz olsun ısınmaya başladığında dolabınızı yenilemek ve cıvıl cıvıl elbiselere yer açmanın zamanı geldi demektir. En sevilen markalar 2017 yaz modası için koleksiyonlarını çoktan sergilemeye başladı bile. Havaların ısınması ile birlikte beyaz rengin ayakkabılardan uzun elbise modellerine kadar yansıdığını görebiliriz. Her kombine uyum sağlayan uzun elbise modelleri ile zayıf görünebilmenin püf noktalarına da ulaşmak mümkün olmaktadır. Tüller ve nakışların uzun elbise modelleri ile birleştiği 2017 yaz sezonunda kendiniz için en uygun elbiseyi sipariş verebilirsiniz. Üstelik online mağazaların alışverişlerde sağlamış olduğu avantajlar sayesinde istediğiniz ve çok beğendiğiniz elbiselere kavuşabilirsiniz. Elbise giymeyi çok isteyenler ama kilolu görünmekten çekinenler için zayıf gösteren stil hileleri bulunmaktadır. Bu hileleri öğrenerek ve buna uygun olarak elbise alarak stil sahibi bir kadın olabilirsiniz. İşte uzun elbiseler ile zayıf görünmenin hileleri aşağıda yer almaktadır.

 

 - HER ZAMAN İŞE YARAYAN DİKİNE ÇİZGİLER TERCİH EDİN

 

            Dikine çizgiler her zaman için daha zayıf ve uzun boylu görünmenin anahtarı olmaktadır. Tamamen dikine çizgilerden oluşan bir uzun elbise tercih ettiğinizde çok daha zayıf görünebilirsiniz. Uzun elbise giyerek kilolu görünmemek adına çizgilerin dikine iniyor olması ve ince çizgili olması sizin için bir avantaj olmaktadır. Bu avantajdan yararlanarak giydiğiniz çizgili uzun elbisenizin altına isterseniz beyaz bir spor ayakkabı tercih edebilirsiniz.

 

 - DESENLERİ KARIŞIK OLARAK KULLANIN

 

            Desenlerin hakim olduğu bir uzun elbise sizi çok daha şık göstermektedir. Stil hileleri arasında yer alan desenli modeller için etnik desenler, çiçek desenleri ya da patchwork desenler tercih edebilirsiniz. Hem sezonun trendini yakalamış hem de şık olma yolunda başarılı bir yol izlemiş olursunuz. Desenli modele hakim uzun elbisenize uygun olarak tek renk şal tercihinde bulunabilirsiniz. Ayrıca boyunuzun daha uzun olmasını istiyorsanız dolgu topuk ayakkabı giyebilirsiniz.

 

 - ORTADA YER ALAN FERMUARLI UZUN ELBİSELER İLE DOST OLUN

 

            Orta kısmında yer alan fermuarlı bir elbise her zaman için daha zayıf görünmenizi sağlamaktadır. Fermuar aksesuarı sayesinde ortadan bölünmüş olan A kesim ya da düz kesim harika bir uzun elbisede dikkatler vücudun merkezinde olacağı için siz daha zayıf görüneceksiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.