Uzun Elbise Modellerinde Sezonun En Çok Tercih Edilen Modelleri Ve Renkleri Nelerdir?

Uzun Elbise Modellerinde Sezonun En Çok Tercih Edilen Modelleri Ve Renkleri Nelerdir?

26 Temmuz 2017

Uzun elbise modelleri trendinde sezonun en çok tercih edilen modelleri nelerdir?

 

            Yaz için elbise tasarımları geçmiş yılların düz kesimlerini çok geride bırakarak en trend hali ile tercih edilmektedir. Yazın simgesi olan çiçek desenli motifleri elbiselerin eteklerinde uçuşan sıra dışı görünümü temsil etmektedir. Özellikle kruvaze yaka elbise modelleri çok sık tercih edilmektedir. Günlük kullanımda hafif dekolte kesimlerine hakim olan tasarımları, gece şıklığında özellikle derin dekolte ile tercih edilmektedir. Çiçek detaylarına hakim olan uzun elbiseler gömlek görünümüne sahip olan beli kemerli detaylarla sık olarak tercih edilmektedir. Güpürlü kumaşa hakim İspanyol kollu uzun elbiselerde sosyal medya sitelerinde en sık satışı gerçekleşen trendin akışını hızlandıran modeller olmaktadır.

 

 Uzun elbise modelleri hangi renkler ile tercih edilmektedir?

 

            Yetim kol elbiseler son zamanların trendleri arasında yer almaktadır. Düz ve sade renklere hakim olan yetim kol uzun elbise modelleri, beli kemerli ve eteği geniş tasarımlara hakim olmaktadır. Düz ve sade renklere hakim olan elbise modellerinden biri de klos tasarım elbiseler olmaktadır. Düz kesimler ve siyah, mor, yeşil gibi sade renkler ile kullanımı gerçekleşmektedir. Belden açılarak uçuşan elbise modelleri yaz aylarında özellikle sahil ve yazlık kesimlerde tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Maxi etek boyları ile tercih edilen modelleri düz ve net renkler ile kullanılması tercih edilmektedir. Uzun elbiselerdeki yırtmaç detayları, renkli ve çiçek baskılı modellerde kullanıldığında geri planda kalabilmektedir.

 

 Uzun elbise modelleri hangi ayakkabılar ile kombin tercihi yapılabilmektedir?

 

            Kullanım alanlarının sokak modasında tercih sebebi olan modelleri, genellikle taşlı ve yeni tasarım olan sandalet modelleri ile kullanılabilmektedir. Yırtmaçlı modellerin düz ve scuba kumaşa hakim olduğu durumlarda özellikle topuklu ve stiletto ayakkabılar ile kullanımı tercih edilmektedir. Abiye amaçlı kullanılan modelleri, ince ve ipekli modellere hakim olarak tasarlanmaktadır. Cepli midi boy kullanımları tasarım olarak sık tercih edilmektedir. Yazları özellikle tercih edilen Straplez kesim elbise modelleri, topuklu ve sandalet tarzı kullanıma he anlamda uygun olmaktadır. Taşlı parmak arası sandalet modellerinin günlük kullanımla birlikte her alanda kullanımı tercih edilmektedir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.