Uzun Elbise Modelleri İle Yıkılması Gereken Moda Kuralları Nelerdir ?

Uzun Elbise Modelleri İle Yıkılması Gereken Moda Kuralları Nelerdir ?

25 Temmuz 2017

Yaz için geri sayımın başladığı bu günlerde çoktan alışveriş yapmak için hazırlıklar başladı. Tesettürlü bayanların yaz seçeneklerinin artık bol olması sayesinde terletmeyen kumaş yapısına sahip olan uzun elbise modelleri ile şıklığı ön planda tutabilmek mümkün olmaktadır. Baharın gelmesi ile birlikte etrafın çiçeklenmesinin yanında uzun elbise modelleri içinde çiçeklenme söz konusu olmaktadır. Ünlü tasarımcıların ilham veren kombinleri ile şık görünme mümkün olmaktadır. Herkesin kendine özgü bir stilinin olması sayesinde farklı stilleri bir arada görmek mümkün olmaktadır. Sabit bir stili benimsemek yerine herkesin kendine özgü bir stili benimsemesi ve var olan moda kurallarının yıkılması gerekmektedir. Sabit kalıplar etrafında oluşturulan stil modelleri nedeni ile her kadını aynı tarzda görmek mümkün olmaktadır. Sizde uzun elbise modelleri ile yıkılması gereken moda kurallarını yıkarak farklı bir stil sahibi olduğunuzu gösterebilirsiniz.

 

 - ÇANTA VE AYAKKABILARDA TEK RENK MANTIĞI

 

            Yıllardan beri süregelen stil önerilerinde elbise tercihi yapıldığında mutlaka ayakkabı. Çanta ve hatta şal kombinasyonunun aynı renk olması gerektiği söylenmektedir. Uyumlu olması konusunda yıllarca yapılan telkinlerden artık kurtulmanın zamanı geldi. Tek renge şartlanmamak için camel rengindeki ayakkabınızı giydiğinizde siyah çantanızı alıp rahatlıkla dolaşabilirsiniz. Sezonun en trend desenlerine sahip olan uzun elbisenizi giyerken aynı renkten çanta ve ayakkabı kullanmayarak moda kurallarını yıkabilirsiniz.

 

 - DESENLİ PARÇALAR AYNI ANDA KOMBİN YAPILMAZ

 

            İşte yıllardır söylenilen moda kuralları arasında desenli modellerin bir arada kullanılmaması şeklinde olmaktadır. Oysaki desenli bir modele sahip uzun elbise giydiğinizde desenli bir çanta takarak bu kuralı ortadan kaldırabilirsiniz. Belirgin olan desenleri çok daha basit olan desenler ile kombin yapabilirsiniz.

 

 - PAYETLER SADECE GECE DAVETLERİNDE GİYİLİR

 

            Renk renk, ışıl ışıl ve payetli uzun elbiseniz özel bir davete katılacağınız zamanı dolabınızda sabırla beklemektedir. Oysaki payetli modelleri günlük yaşamda da kullanmak mümkündür. Günlük elbiselerinizde hiç ışıltı olmamalı anlamına gelmemelidir. Payet detaylı bir elbise ile gündelik bir şıklık oluşturabilirsiniz.

 

 - KIŞ MEVSİMİ BEYAZ GİYİLMEZ

 

            Beyaz her kadına çok yakışır ve asil durur. Bu nedenle her kadın her mevsim beyaz giymeyi hak etmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.