Uzun Elbise Modelleri İle Nasıl Tarz Yapılır ?

Uzun Elbise Modelleri İle Nasıl Tarz Yapılır ?

16 Ağustos 2017

Şıklığından ve tarzından asla ödün vermek istemeyen bayanların tercihi olan uzun elbise modelleri 2017 sezonunda da yine çok konuşulacak ve çok tercih edilecek. Kolsuz, uzun kollu, yarım kollu, İspanyol kollu, yere kadar uzanan gündelik ya da özel davetlere uygun uzun elbise modelleri yer almaktadır. Bu modeller genellikte tek rengin hakim olduğu modeller olmasına rağmen çiçek desenlerini de bol bol uzun elbise modellerinde görmek mümkün. Ayrıca şifon kumaşların sadece özel geceler için kullanılması zorunluluğu da yok. Çünkü şifon kumaşlardan oluşan uzun elbise modelleri gündelik hayat içinde çok uygun hale getirilmektedir. Her modelden yüzlerce farklı renk seçeneklerinin olması sayesinde her zevke uygun modeli bulabilmek kadınların daha çok ve daha şık olması konusunda etkili olmaktadır. Uzun elbise seven kadınların aynı zamanda uzun elbise ile nasıl bir tarz yapması gerektiği konusunda da bilgi sahibi olması gerekmektedir.

 

 - KISA CEKETLER İLE UZUN ELBİSE KOMBİNLERİ

 

            Arkadaşlarınız ile randevunuz var ve dışarı çıkmanız gerekiyor. O halde sezonun en gözde rengi beyaz uzun elbisenizi giyerek hazırlanmaya başlayabilirsiniz. Beyaz rengin kot ceketler ile uyumunu bilmeyen yoktur. O halde hala biraz soğuk olan ve yaz mevsiminin sıcaklığını hissedemediğimiz bu günlerde ceketsiz dışarı çıkmamalısınız. Uzun beyaz elbisenizin üzerine kısa kot ceketinizi giydiğinizde aynanın karşısında size bakan kadının ne kadar gösterişli ve şık olduğunu görebilirsiniz.

 

 - UZUN HIRKALAR İLE UZUN ELBİSE KOMBİNLERİ

 

            Hırkalar hayat kurtaran giyim ürünleridir. Her kıyafetin üzerine rahatlıkla giyilebilmektedir. Bu nedenle uzun kollu ya da kısa kollu olarak tercih ettiğiniz uzun elbisenin üzerine uzun bir hırka giyebilirsiniz. Hem şık olmanın hem de hırka giymenin avantajlarını yakalayabilirsiniz. Bu kombini yaparken renk uyumuna çok dikkat etmelisiniz. Örneğin mavi uzun bir elbise giyiyorsanız eğer üzerine lacivert uzun bir hırka tercih edebilirsiniz.

 

 - BEYAZ SNEAKERS İLE UZUN ELBİSE KOMBİNLERİ

 

            Genel olarak kadınlar uzun elbiselerin altına yüksek topuklu ayakkabı tercih etmektedir. Düğün ve nişan davetlerinde topuklu ayakkabı tercihi elbette doğrudur. Ama gündelik giyim olarak tercih ettiğiniz uzun elbisenin altına rahatlıkla beyaz sneakers tercih edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.