Uzun Elbise Kombini İçin Tüyolar Nelerdir ?

Uzun Elbise Kombini İçin Tüyolar Nelerdir ?

15 Ağustos 2017

Göz zevki ve kıyafet zevki olan kadınların daha uyumlu ve şık giyinmeleri onlar için bir artı olmaktadır. Her ne kadar zevkli olunmasına rağmen kıyafet seçerken ya da kombin yaparken dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Özellikle uzun elbise giymeyi çok seven ve neredeyse her gün elbiseler ile dolaşan bayanlar sezonun en yeni trendlerini de takip etmektedir. Şık olmak ve modayı yakından takip etmek için illaki ince ve zayıf olunması gerekmemektedir. Fiziksel özelliklerini iyi tanıyan her kadın kendine yakışan uzun elbise modelini kolayca tercih ederek şık olabilmektedir. Doğru parçaların seçilmesi sayesinde herkesin olduğundan daha ince ve daha zarif görünmesi mümkün olmaktadır. Eğer ihtiyacınız olan kıyafet uzun elbise ise mutlaka yaşınıza uygun olarak bir tercihte bulunmanız gerekmektedir.

 

 - VÜCUDUNUZU SİZ YÖNETİN VE ÇOK İYİ TANIYIN

 

            Her kadının vücudunda beğendiği ya da beğenmediği bölgeleri bulunmaktadır. Rahatsız olunan bölgenin gizlenmesi ya da çok beğenilen bölgenin ön planda tutulması kombin oluşturma tüyoları için çok önemlidir. Örneğin basenli olan bayanların uzun elbise giymek istediklerinde basenlerini belli etmeyen modelleri tercih etmeleri gerekmektedir. Dar ve vücudu saran elbise modelleri basenleri ortaya çıkaracağı için hoş bir kombin olmamaktadır.

 

 - RENK UYUMUNA DİKKAT

 

            Zıt renkler kullanarak sıra dışı kombin oluşturmak istiyor olabilirsiniz. Ama zıt renklerin bir araya gelmesi durumunda hoş olmayan görünümler kazanabilirsiniz. Farklı renklerin nasıl kombin yapılması gerektiği konusunda bilgili olmanız çok önemlidir. Renklere olan yoğun ilgi nedeni ile capcanlı elbiseleri tercih ederek yaz mevsimini çok rahat geçirebilirsiniz.

 

 - MEKÂNA GÖRE KIYAFET SEÇİMİ

 

            Uzun elbise kombini yaparken dikkat etmeniz gereken noktalardan birisi de gideceğiniz mekana göre kombin yapmanız gerektiğidir. Günlük kombin yapmak istediğinizde daha sade elbise modellerini kullanabilir özel davetler içinde daha ışıltılı, daha parlak elbiseler seçebilirsiniz. Dolabınızda mutlaka bulundurmanız gereken giyim ürünlerinden birisi olan siyah uzun elbise sizin için her zaman hayat kurtarıcı olmaktadır.

 

 - KIYAFET İLE ALAKASIZ AKSESUAR SEÇİMİ

 

            Her bayanın aksesuar kullanma tutkusu mutlaka vardır. İllaki aksesuar kullanmak için kullanıldığında tarz olmayan görünümler kazanmak mümkün olmaktadır. Her türlü abartıdan kaçınmanız sizin için faydalı olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.