Uygun Fiyatlı Yeni Sezon Abiyeler Nasıldır?

Uygun Fiyatlı Yeni Sezon Abiyeler Nasıldır?

28 Kasım 2017

Abiye kıyafetler her zaman kullanılmadığı için satın almak için büyük paralar ödemek istemeyen birçok bayan vardır. Sonuçta çoğu kişi abiyeleri bir kez kullanmakta daha sonra gardıroba kaldırmaktadır. Bu yüzden uygun fiyatlı tesettür abiye modelleri popüler hale gelmektedir.

 

 Hem Şık Hem Uygun Fiyatlı Abiyeler Nasıldır?

 

            Şık ve uygun fiyatlı abiye modellerinin başında taşlı elbiseler ilgi gören modellerdendir. Şifon kumaştan yapılmış, sıfır yaka olan astar kısmında taş detayları ile şıklık yaratan abiyelerde renk çeşitliliği vardır. Vizon, siyah, mor ve saks mavisi bu modellerde ilgi gören renklerdir. Nişan, düğün gibi jakarlı taşlı olan abiyeler hakim yaka şeklindedir. Mint yeşili, turkuaz, krem, vizon renklerde olan bu abiyelerin belinde taşlı kemer bulunmaktadır. Tesettür abiye olarak dantel detaylara sahip olan elbiselerin bazıları kuyruklu olmaktadır. Uzun kuyruğu ile bulunduğu ortamda dikkatleri üzerine çeken elbisenin kuyruğu omuzlardan başlamaktadır. Bu elbiselerin üst kısmı komple dantel işlemeli olmaktadır. Uygun fiyatlı aynı zamanda zarif görünümü ile göze hitap eden kollarında model detayı olan elbiseler taşlı ve incilidir. Yarım balık model bu elbise diz kapaklarına kadar vücuda oturan şekilde tasarlanmıştır. Omuzlarındaki detaylar elbiseye sade şıklık sağlamaktadır. Belindeki incili taşlı detay ise bir diğer detay olmaktadır.

 

 Tesettür Abiyelerde Yeni Çıkan Modeller Nasıldır?

 

            Payetli abiyeler bu sene en sevilen ürünler arasında yer almaktadır. Kolları ve üst kısmı el işçiliği ile komple payetle işlenmiş model abiyenin etek kısmı geniş ve tüllü olmaktadır. Mor, bordo, fuşya, lacivert bu modelde sevilen renkler arasındadır. Tesettür abiye olarak piliseli modeller vücudu çok estetik göstermektedir. Astarlı ve sıfır yaka olan bu model abiyeler ağır davetlere uygun olmaktadır. Bu senenin sevilen modelleri arasında pelerinli tesettür abiyeler her yaştan bayana hitap etmektedir. Pelerin kenarlarındaki incili detaylar yanında elbisede dantellere yer verilmektedir. İstek ve beğeniye göre pelerini uzun ve kısa olan seçenekler yer almaktadır. Etek kısmı iki kattan oluşan abiyelerin üstündeki kat şifondan yapılmıştır. İçerdeki katta ise payetlerle işlenmiş bir etek bulunmaktadır. Nişan, kına ve düğünde fark yaratan bir modeldir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.