Uygun Fiyatlı Tunik Modelleri Nasıl Seçilir?

Uygun Fiyatlı Tunik Modelleri Nasıl Seçilir?

20 Temmuz 2017

Tesettür giyinen hanımefendiler için tunik vazgeçilmez bir parçadır. Uzun ya da kısa tunikler, pantolon giyenler için yardımcı niteliğindedir. Farklı renk ve modelde üretilen bu tunikler sayesinde, sürekli aynı şeylerin giyildiği hissiyatı da ortadan kalkmaktadır. Hele hele gelişen teknolojinin tekstil sektöründe de kendini hissettirmesi, tesettür giyime daha kolay ulaşabilmeyi sağlamıştır. Günümüzde tunik modelleri ve fiyatları kumaş kalitesine göre değişmekle birlikte kolaylıkla alınabilecek hale gelmiştir. Gerek internet üzerinden gerekse de AVM'ler vasıtasıyla, tesettür giyim alışverişleri yapılabilir. İnternet üzerinden sadece tesettür giyime odaklanmış alış veriş siteleri de mevcuttur.

 

 Tunik Beğenirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

            Tunikler, tesettür giyinen hanımlar için genel olarak pantolon üzerine tercih edilmektedir. Tarza göre kısa ya da uzun olarak tercih edilebilecek bu parçalar, üzerine giyilecek yelek ya da hırkalarla daha modern bir görünüm kazanmanızı saplayacaktır. 2017 yılı için birçok giyim firması tunik modelleri ve fiyatları hakkında listeler hazırlamışlardır. Seçim özgürlüğü olması açısından bu listeler önemliyken, tunik beğenirken dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar vardır. Bunları şöyle sıralayabiliriz;

 

 -Tuniğin kumaşı çok önemlidir. Pamuklu kumaştan üretilmiş tunikler yaz - kış giyme özgürlüğü verir. Pol-viskon karışımı ya da yünlü kumaşlar yaz aylarında tercih edilmemelidir.

 -Renkli modeller seçerken, yıkama sonrası hemen solmayacak kaliteli tuniklerin seçilmesi gerekir. Az ödemek her zaman maksimum fayda sağlamaz.

 -Tarzınıza uygun renkleri en baştan belirlemeniz gerekir. Örneğin beyaz bir pantolonunuz varsa, pembe, sarı ya da kırmızı içerikli tunikler tercih etmeniz giyim tarzınızı daha kolay oluşturmanızı sağlar.

 -Fiyat - kalite kıyasını tesettür alışverişlerinizde asla elden bırakmamalısınız. Sırf ucuz diye kalitesiz eşyalar sakın ola almayın.

 -Aldığınız tuniğin yıkama ve ütüleme talimatlarına kesinlikle uyun.

 

 2017 Yılında Moda Tunik Renkleri Nelerdir?

 

            Üretimine göre düz bir abiye şeklinde, düğmeli ya da fermuarlı tunik modelleri mevcuttur. Firmalar, çeşitliliği daha da arttırabilmek adına değişik renk kombinasyonları içeren elbiseler üretmişlerdir. Tunik modelleri ve fiyatları bakımından bu çeşitliliğin artması da aslında tesettür giyim tarzına sahip hanımlar için kolaylık sağlamıştır. 2017 yılında ise moda tunik renkleri; sarı, pembe, okyanus mavisi ve hiçbir zaman zamanı geçmeyen sade beyaz, siyah ve kırmızı içerikli modellerdir. Bununla birlikte seçim özgürlüğünüzü değerlendirerek kendi modanızı yaratabileceğinizi sakın unutmayın...

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.