Üçlü Tesettür Takım Modelleri

Üçlü Tesettür Takım Modelleri

01 Ağustos 2018

Üçlü Tesettür Takım Modelleri

 

 Kombin yapmakta zorluk çeken bayanlar, neyle neyin yakıştığına bir türlü karar veremeyen bayanlar için özellikle sonbahar ve daha serin havalarda giyebilecekleri çok şık bir üçlü tesettür takım modelleri bulunmaktadır. Peki bu modeller neler midir? İşte soğuk havalarda içinizi ısıtacak üçlü takım modelleri aşağıdaki gibidir:

 

 1- Tunik - Pantolon - Hırka Üçlü Takım:

 

            Likralı örme kumaştan üretimi sağlanan hem klasik giyinmekten hoşlanan hem de spor giyinmekten hoşlanan bayanlara hitap eden çok şık bir üçlü takımdır. Hırka ve pantolon aynı renk olarak tasarlanmıştır ve hırkanın yine aynı renkte dantelli şapkası vardır. Dışarıdan bakan kişilerin gözünü kamaştıran bu takımın tunik boy ölçüsü 85 cm, hırka boy ölçüsü 92 cm ve son olarak pantolon boy ölçüsü 95 cm' dir. Bu şık tesettür takım modelinin vişne, gül kurusu, siyah, lacivert ve mavi renkleri mevcuttur.

 

 2- Tunik - Pantolon - Hırka Kareli Üçlü Takım:

 

            Krep kumaştan üretimi sağlanan klasik giyinmekten hoşlanan bayanlara hitap eden çok şık bir üçlü takımdır. Tunik ve pantolon aynı renk olarak tasarlanmıştır. Hırka da ise kare kare detaylar vardır. Dışarıdan bakan kişilerin gözünü kamaştıran bu takımın tunik boy ölçüsü 85 cm, hırka boy ölçüsü 115 cm ve son olarak pantolon boy ölçüsü 95 cm' dir. Bu şık tesettür takım modelinin petrol mavisi, pudra, siyah ve mavi renkleri mevcuttur.

 

 3- Tunik - Pantolon - Kap Çizgili Üçlü Takım:

 

            Fitilli kaş korse kumaştan üretimi sağlanan ve klasik giyinmekten hoşlanan bayanlara hitap eden çok şık bir üçlü takımdır. Tunik, kap ve pantolon üçü de aynı renk olarak tasarlanan model salaş ve geniş bir yapıya sahiptir. Kendi rengi ile aynı renkte komple çizgili olan bu tesettür takım modeli dışarıdan bakan kişilerin gözünü kamaştırmaktadır. Bu takımın tunik boy ölçüsü 93 cm, kap boy ölçüsü 112 cm ve son olarak pantolon boy ölçüsü 105 cm' dir. Bu şık tesettür takım modelinin petrol mavisi, yeşil, mor ve kiremit renkleri mevcuttur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.