Turuncu Renk Tesettür Elbiseler Nasıl Kombinlenir ?

Turuncu Renk Tesettür Elbiseler Nasıl Kombinlenir ?

19 Temmuz 2017

Genellikle sonbahar rengi olarak görülmesine rağmen bu sezonda da tesettür elbise modellerinde turuncu rengin hâkimiyetini görmek mümkün olmaktadır. Dinamik, heyecanlı ve mutluluk verici bir renk olması sebebi ile tesettürlü kadınların çok daha enerjik olmasını sağlamaktadır. Kırmızı rengin sıcaklığından sonra ilk sıcak renk turuncu olmaktadır. Bu kadar sıcaklık veren turuncu rengini tesettür elbise modelleri ile bütünleştiren tasarımcılar ortaya harika bir kreasyon çıkarmışlar. Her yerde rahatlıkla turuncu ürünleri görebilmek mümkün. Etekler, pantalonlar, bluzlar, kaplar, pardesüler, tunikler ve tesettür elbise modelleri turuncunun hakimiyeti altına çoktan girmiş bile. Metabolizmanın hızlanmasında yardımcı olan turuncu rengi her giyim parçasında tercih edebilirsiniz. Ama turuncu renkli tesettür elbisemi nasıl kombinleyebilirim ? Diyorsanız eğer turuncunun diğer renkler ile uyumuna hep birlikte göz atalım.

 

 - TURUNCU ELBİSE İLE KOT CEKET KOMBİNİ

 

            Kot denilince akan sular durmaktadır. Çünkü kot kumaşını sevmeyen bir kadın yoktur. Gerek pantalon gerekse ceket kullanımında kot tercih edilmesi kadınları çok daha zarif göstermektedir. İşte turuncu uzun elbisenizin üzerine kot ceketinizi giyerek muhteşem bir kombin oluşturabilirsiniz. Bu sayede turuncu renk ile kotun ne kadar uyumlu olduğunu görebilirsiniz. Detaylarda da turuncuyu biraz daha açabilmek için beyaz rengini kullanabilirsiniz. Ayakkabı olarak spor ve lacivert rengini tercih edebilirsiniz.

 

 - TURUNCU RENGİN LACİVERT İLE UYUMU

 

            Pek çok kadın turuncu rengi nasıl kombinleme yapacağını bilemediği için tercih etmemektedir. Oysaki turuncu lacivert ile bir araya geldiğinde muhteşem bir uyum sergilemektedir. İnternetten sipariş verirken turuncu elbisenizi kombinlemek için lacivert bir şal almayı da unutmamalısınız. Çünkü turuncu elbisenizin üzerinde en güzel lacivert tonundaki şal uyum sağlayacaktır. Ayrıca şal-çanta-ayakkabı kombini yapmak için lacivert renkten şaşmamalısınız.

 

 - TURUNCU İLE VİZON RENGİN MUHTEŞEM UYUMU

 

            Vizon renk tesettür giyimde son zamanların en favori renkleri arasındadır. Özellikle abiyeler de çok fazla tercih edilmektedir. Vizon ve turuncu rengini yan yana düşünmek garip geliyor olsa da ikisinden oluşan bir kombin yapıldığında nasıl da asil durduğunu gözleriniz ile görebilirsiniz. Turuncu rengindeki uzun elbisenizin üzerine vizon bir şal takabilirsiniz. Ayrıca ayakkabınızı ve çantanızı da vizon tonlarında tercih edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.