Tuniklerinizi Davetlerde Tesettür Abiye Olarak Kullanın

Tuniklerinizi Davetlerde Tesettür Abiye Olarak Kullanın

05 Kasım 2018

 Dolabınızda Tesettür Kıyafetleri Birbiri ile Kombinleyin

 

            Her davete yeni kıyafet almadan gitmenin bir diğer yolu, kıyafetleri farklı kombinleyerek yeni bir model oluşturmaktır. Bunu en iyi yapabileceğiniz kıyafet türleri arasında tesettür tunik modelleri gelmektedir. Nişan ve düğün törenlerinde en önemli tercihi olan tesettür abiye modellerine alternatif olarak iki farklı kıyafeti birleştirerek abiye oluşturmaktır. Sezonunun açılmasıyla beraber vitrinlerde en yeni renk ve modeller göze çarpmaktadır. Yeni sezonda tesettür tunik satışlarında artış görülüyor. Bunun ene büyük nedeni rahatlığı ve farklı pantolon ve eteklerle giyilebilmesidir.

 

 Tesettür Tunikler Etkinliklerin Vazgeçilmez Parçalarıdır

 

            Her dolapta kesinlikle yer alması gereken tesettür tunik modelleri özel organizasyonlarda ve davetlerde rahatlıkla giyilebilir. Her yıl olduğu gibi bu yıl da kendine özgü olan tarz ve biçimini yansıtan şık ve zarif modellere yeni eklentiler yapılmaya devam edilmektedir. Simli, dantelli, güpürlü tesettür tunik modelleri başta gelmektedir. İnci detaylarla birlikte süslenen modelleri çok sade bir görünümdedir. Sade ve klasik tarzı yaşam tarzı edinmiş bayanlar için en ideal estetik modeldir. Krep ve şifon kumaştan oluşan modeller ile özellikle nişan ve düğünlerde gösterişli, havalı, şık bir görüntüm elde etmek isteyen tesettürlü bayanlar için oldukça uygundur. Abiyeler her zaman tuniklere ve pantolonlara oranla biraz daha pahalıdır. İnternet sitesi üzerinden peşin alabildiğiniz gibi taksitli ödeme imkanı ile de temin edebilirsiniz. Tesetturpazari.com sitesi üzerinden kampanya fırsatlarından yararlanarak temin edilebilir.

 

 

 Alternatif Model ve Kesimlerle Farklı Abiye Modelleri

 

            Abiye modelleri içinde pelerinli şifon abiyeler ve inci detaylı abiyeler de birer alternatiftir. Pelerinli abiyelerin göz kamaştıran bir etkisi olmakla birlikte, inci detaylı olanlar farklı bir hava katmaktadır. Her ne olursa olsun klasik ve sadelikten yana olanlar için dantel işlemeli abiye modelleri ve sade olanlar vardır. Davet, düğün, nişan etkinleri için kıyafet arayanların tesetturpazari.com adresine bir göz atmaları yeni fikirler açısından önemli olacaktır. Hem modern hem de klasik bir tarzı bünyesinde barındıran tesettür abiye modelleri yeni sezonda fark yaratmaktadır. Yine varak desenli gold renge sahip abiyelerde çok sade bir şıklığın göstergesidir. Ayrıca balık etekli uzun tesettür abiye modelleri de kadınların gözdesidir.

 
Özel davetlerde kombinleyebileceğiniz birbirinden şık tesettür tunik modelleri için; www.tesetturpazari.com/tesettur-tunik

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.