Tunik Modellerinde 3 Farklı Kullanım

Tunik Modellerinde 3 Farklı Kullanım

05 Kasım 2018

Tesettür giyimde tunik modelleri her zaman kullanılan ve rahatlığı ile çok tercih edilen bir üründür. Tesettür tunik tasarımlarında kadınların ihtiyaçlarına ve rahatlık durumuna göre hazırlanan modeller gerek gündelik yaşantıda gerekse akşam gezmesinde çok rahat bir şekilde kullanabileceğiniz parçalardır. Tunik modellerinde rahat olmak her zaman ön planda olduğundan bu ürünler biraz bol kesim olarak tasarlanıyor. Bol kesim pantolonlarla ve dar kesim kotlarla çok iyi şekilde kombin yapabileceğiniz ürünler hem renk konusunda hem de model farklı konusunda çeşitli olanaklar sunuyor. Tesettür tunik modellerinde farklı kullanım şekilleri ile son derece şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

 

 Gömlek Tarzı Tunik Modelleri

 

            Gömlek şeklinde olan tunik modelleri gündelik hayat için en uygun olan tasarımlar arasında yer alıyor. Kot ve keten pantolonlarla rahatlıkla kullanabileceğiniz bu tunikleri spor ayakkabı ve babet ayakkabılarla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tarzınıza uygun olan bir gömlek tarzı tunik modelini kot pantolon ile değerlendirerek hem spor hem de şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Özellikle kot kumaşından hazırlanmış olan tunik modelleri gün içerisinde kullanılmaya son derece uygun olan tasarımlardır.

 

 Kravat Yaka Klasik Tunikler

 

            Genelde normal gömleklerde görmeye alışık olduğunu kravat yaka detayları artık tunik modellerinde de kendini fazlası ile gösteriyor. Kravat yaka tunik modelleri daha narin ve yumuşak bir dokunuşa sahip olan kumaşlardan hazırlanıyor. Biraz da klasik bir görüntüsü olduğu için daha çok kumaş pantolon ile kullanabileceğiniz bir modeldir. Açık renk kravat yaka bir tunik tasarımını beyaz, dar kesim kumaş pantolonlar ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ancak kumaş pantolonları tunikler ile kullanmak istiyorsanız paça boyunun aşırı uzun olmamasına dikkat etmeniz gerekiyor.

 

 Asimetrik Kesimlerle Abiye Havası Yaratın

 

            Asimetrik tunik modelleri her kadın tarafından beğenilerek tercih edilen modellerdir. Yaka ve kol detayları ile son derece şık duran bu tunik modelleri ile çok şık bir görünüm elde etme şansınız var. Aynı zamanda bu tunikleri kumaş pantolon ve topuklu ayakkabılar ile tamamlarsanız abiye tarzında bir görünüm elde şansınız var. Böylece hem rahat bir giyim elde etmenin hem de şık görünmenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.


Sonbahar-kış sezonunda damgasını vuran tesettür tunik modelleri www.tesetturpazari.com/tesettur-tunik adresinde sizi bekliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.