Tunik Modelleri Nelerdir ?

Tunik Modelleri Nelerdir ?

01 Ağustos 2018

Şık olabilmek için doğru parçaları tercih etmek önemlidir. Bunun için alışverişin yapıldığı adresin kaliteli ve doğru olması ilk husustur. Tesettür modası geliştikçe, ürün yelpazesi de artıyor. Özellikle de her bayanın ''hayır ''diyemeyeceği parça tuniklerdir. Tunik ürünleri, her bayanın kendini rahat ve şık hissedebileceği bir parçadır. Son yıllarda ise tunik modelleri hızla gelişmeye ve artmaya başladı. Çeşitli kesimler, ayrıntılar ve şık detaylar tuniklerin sadece günlük hayatta değil, özel davetlerde de tercih edilebilir hale getirdi.

 

 Özel Davetlerde Tuniklerin Yeri

 

            Volan kol detayı ile ön plana çıkan tunik modeli bu yılın en şık tasarımlar arasındadır. Kol kısmında bulunan inci detayları ise modeli daha da güçlü kılıyor. Farklı renk seçenekleri sayesinde bu tunik özel davetlerde tercih edilebilir. Sunulan tesettür tunik modelleri arasında simli ürünler de bulunmaktadır. Klasik model tuniklerde bu tarz detaylar, tasarımın görselliğine ciddi anlamda fark katmaktadır.

 

            Özel bir davette rahatlıkla kullanılabilen tesettür tunik modelin bir diğeri ise krep şifon detaylı tasarımdır. Kuyruk kesimli bu model son derece zarif ve şıktır. Bu tunik modeli klasik kesimli bir pantolon ile oldukça şık duracaktır. Bitişik, gömlek yaka tunik modeli de oldukça kullanışlıdır. Özel davetler için tercih edilen tunik modellerinde özellikle kol veya yaka detayı dikkat çekmektedir. Balon kol detayı görsellik yönünde oldukça şık ve güçlüdür. Aynı zamanda kol detayında inci de kullanılmıştır. Gömlek modelinde, bol kesimli, boydan düğmeli tunik modeli de bayanlar tarafından çok sevilecek. Üstelik bu modelin de alt tarafında inciler kullanılmıştır. Bu sezon tesettür tunik ürünlerinde sıra dışı kesimler ve detaylar kullanılmıştır. Öte yandan renklerin de geniş tutulması bir diğer avantaj.

 

 Her Gün Farklı Bir Tunik

 

            Uzun kesimi, farklı seçeneklerin olması gibi avantajları bulunan tunik ürünleri özellikle tesettürlü bayanların ilk seçimi oluyor. Günümüzde klasik tunik modellerinin yanı sıra günlük kullanılabilen hem şık hem de konforlu modellerin yanı sıra, simli şerit detaylı, püsküllü, simli, baskılı tunik çeşitleri bulunmaktadır. Tunik modellerin seçenekleri o kadar geniş ki, her gün farklı bir tarz yaratmak mümkün. Renk olarak desenli, mavi, mor gibi baskın renkler ön plana çıkıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.