Trikolarda Kış Modaları Neler?

Trikolarda Kış Modaları Neler?

12 Ocak 2018

Kış aylarının temel giyim parçalarından biri olan triko ürünler, her sezon değişen moda trendleri ile yenilenerek karşımıza çıkıyor. 2018 yılının kazak ve triko modasında öne çıkan trendler ve modeller ile sokak modasında hayal ettiğiniz tarzı kolaylıkla elde edebilirsiniz. Sezonun öne çıkan triko modaları ise şu şekildedir:

 

 Parlak detaylar

 

            Triko ürünlerde bu sezonun en önemli moda unsurlarının başında kazakları üzerindeki parlak detaylar bulunuyor. Pırıltılı baskılar, yünlerin içindeki parlak detaylar ve ışıltı unsuru sezonun kazak modasına yön vermekte. Kazak seçimlerinde parlak detaylara sahip ürünler seçerek sezonun triko şıklığına kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

 

 Oversize ürünler

 

            Sezon kazak modasında oversize ürünler ön plana çıkarak, rahatlığı vurgulayan kombinler oluşturmak için ideal bir görüntü sergilemekte. Özellikle açık renk oversize kazaklarla yapılan kombinler sezonun popüler görünümleri arasında bulunuyor. Kazakların iri örgüleri ile ön plana çıkması ve farklı yaka stillerine sahip olması dikkat edilmesi gereken detaylar arasında. Kazaklarda olduğu gibi hırka ve yeleklerde de oversize görünüm bu sezon oldukça popüler. Oversize kazak seçimleri beyaz, pudra, lacivert, bordo ve gri tonları arasından yapılmalı, sezonun popüler renkleri kombinlerde kullanılarak kış şıklığı arttırılmalıdır.

 

 Kollardaki detaylar

 

            2018 kış modasında trikolardaki diğer dikkat çekici detay ise ürünlerin kollarında bulunan detaylar. Farklı kol tasarımlarına sahip kazaklar kış sezonunun en moda görünümleri arasında bulunuyor. Kol manşetlerinde bulunan kurdeleler, ışıltı detayları, fiyonklar, yarasa kol modeli, işlemeler, ponponlar, dantel ve tül detayları kazak ve triko şıklığını arttırmak ve sezon modasına uyum sağlamak için bulunması gereken özelliklerdir. Geçtiğimiz sezon yaka ve sırt gibi bölümlerde popüler olan bu detaylar, bu sezon kollarda yoğunlaşmakta ve sezonun trend görünümünü vurgulamaktadır.

 

 Triko kombinlerinde dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta ise ürünlerin nasıl parçalarla bir arada kullanıldığı konusunda ortaya çıkıyor. Triko üstleri gene aynı şekilde triko altlar ile kombinleyerek trend bir görünüm yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda nubuk görünümlü ürünler de kombinlerde rahatlıkla tercih edilebilir. Kot ve denim şıklığını trikolarla birleştirmek ise her sezon olduğu gibi bu sezon da uygulanabilecek yöntemler arasında bulunuyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.