Triko Parçalarda Kış Modası Nedir?

Triko Parçalarda Kış Modası Nedir?

19 Mart 2018

Triko Parçalarda Kış Modası Nedir?

 

            Tesettür giyim parçaları arasında yer alan trikolar temel giyim parçalar arasındadır. Her sezon farklı modeller ile karşımıza çıkan triko parçalar özellikle kış aylarının vazgeçilme giyim ürünlerinden biridir. Sokak modası için pek çok farklı kombin yapılmaktadır. Sezonun modasını takip ederek güzel triko parçalara sahip olabilirsiniz. Bu senenin tesettür giyim parçaları arasında olan trikolarda parlak detaylar ön plana çıkmaktadır. Özellikle triko kazaklarda oldukça fazla parlak detaylara yer verilmektedir.

 

            Pırıltılı desenler ile baskılar yapılarak parçalara hareket kazandırılmaktadır. Aynı zamanda triko örme kazakların aralarında bulunan parlak iplerde göz kamaştırmaktadır. Triko kombinleri yaparken dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise parçaların birbirleri arasındaki uyuma dikkat edilmesi gerektiğidir. Triko etek ve triko bluz uyumu gibi çeşitli takım kombinleri yapabilirsiniz. Bu kombinleri yaparken aynı renkte parçalar kullanmaya özen gösterin.

 

 Oversize Ürünler Nasıl Kombinlenir?

 

            Günlük kullanım için en çok tercih edilen tesettür giyim parçası olan oversize ürünleri kombinlemek oldukça kolaydır. Bu oversize parçaları kombin yaparken ön plana çıkararak şıklığınızı konuşturabilirsiniz. Özellikle kazak modasının gelmesi ile birlikte farklı modellerde örme kazaklar ortaya çıkmıştır. Bu kazakları uzun kalem etekler ile kombinleyebilirsiniz. Oversize örme kazağınızın önünü eteğinizin içerisine koyarak farklı bir modelde de kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bu kombinin altına uzun bot ayakkabılar da günlük kombine uyarlamak için kullanışlı olacaktır. Bunun yanı sıra bol oversize kazakları Jean pantolonlar ile de günlük bir tarza uyarlayabilirsiniz.

 

 Trikolarda Kol Detayları Nasıldır?

 

            2018 yılının kış aylarının gözdesi haline gelen triko kazaklarda en çok dikkat edilen detay ise kol detaylarıdır. Pek çok farklı tarzda kol detaylarına bu sene yer verilmektedir. Özellikle manşet kısımlarına dikkat çekici düğmeler kullanılarak farklı bir kombin yapmanızı sağlamaktadır. Aynı zamanda kollarda pul ve ışıltıya oldukça fazla rastlayabilirsiniz. Bu sene sadelikten uzaklaşılarak daha hareketli ve canlı parçalara yönelme gösterilmiştir. Diğer sezon parçalarına bakıldığında benzer esintiler görebilirsiniz. Özellikle balon kol bu sene de oldukça moda haline gelmektedir. Bu balon kollara işlenen nakış işlemeleri de turist havasını yansıtmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.