Testtür Elbiselerde Yeni Stiller

Testtür Elbiselerde Yeni Stiller

15 Aralık 2017

 

            Artık kalıplaşmış, alışılagelmiş tesettür kombinlerinin yerini değişik tarz, renk ve desenlerde kombinler alıyor. Hızla değişen moda trendlerinde tesettür modası bu sezon oldukça iddialı. Özellikle bu sezon tesettür elbise modelleri dikkat çekiyor. Elbise kıyafetlerin en gerekli ve vazgeçilmez parçalarından biri, elbette.

 

 Tesettür Elbise Modellerinde Yeni Stiller

 

 Triko Elbiseler

 

            Triko elbiseler bayanların en sık tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. Oldukça rahat ve gündelik kullanılabilecek parçalar. Farklı renk, desen seçenekleri ve piliseli modelleri göze çarpıyor. Göğüs bölümünde inci detayları ve yazı baskıları da triko elbiselere hareketlilik katıyor.

 

 Kemerli Elbiseler

 

            Son zamanlarda modada kemer detayı ön plana çıktı. Kıyafet parçalarının çoğunda kemer detayı görmek mümkün. Bu tesettür elbise modellerinde de kemer detayına yer verilmiş. Birbirinden farklı kemer tasarımlarıyla bayanların beğenisini kazanıyor.

 

 Fırfır Detaylı Elbiseler

 

            Modada fırfır rüzgarı esmeye devam ediyor. Hemen her üst parçada ve elbisede fırfırlar yer alıyor. Fırfırlar tesettür elbise modellerini hareketlendiriyor. Özellikle göğüs, kol ve etek kısımları bol fırfırlı elbiseler alıcılarını karşılıyor.

 

 Kadife Elbiseler

 

            Bu sezonun en dikkat çeken kumaşı kadife. Kadife kumaşın zarafeti elbette tartışılmaz. Tesettür elbiselerde kadife şıklığı göz dolduracak.

 

 Dantel Detaylar

 

            Kıyafetlerde dantel detaylar moda olduğundan itibaren popülerliğini hiç kaybetmedi. Dantel detayların tesettür elbiselere yansımaları bu sezon ön plana çıkıyor. Kol ve etek uçlarında dantel detaylar elbiselere hoşluk katacak.

 

 Desenli Elbiseler

 

            Desenli tesettür elbiseler herkesin beğenisini toplayacak. Birbirinden farklı desenlerin kullanıldığı elbiseler popüler olacağa benziyor. Çiçek desenleri, bahar esintileri, yaprak desenleri, geometrik desenler bunlardan sadece bir kaçı.

 

 Volan Kollu Elbiseler

 

            Volan kol detayı tesettür elbiselere hem hareketlilik katıyor hem elbisenin daha hoş görünmesini sağlıyor. Bayanların sıklıkla tercihi olacak modeller arasında yerini alacak.

 

 Kapşonlu Elbiseler

 

            Kapşonlu kıyafetler spor tarzı yansıttığı gibi her zaman ilgi görmüş parçalardır. Kapşonlu tesettür elbise modelleri de çeşitli renk ve desenleri ile çok sevilecek modellerden.

 

 Beli Nakışlı Elbiseler

 

            Belinde ince ya da nakış detayı olan bu elbiseler zarif durduğu gibi elbiseye bambaşka bir hava katıyor.

 

 Robadan Elbiseler

 

            Robadan giyinmeyi sevenlerin en çok tercih ettikleri elbise modeli olacak. Birden çok renk ve desen seçeneği ile alıcılarını bekliyor.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.