Teslimat Koşulları
KARGO ÜCRETİ :

 Kapıda ödemeli alışverişlerde kargo firması tarafından istenen 25 TL kapıda ödeme ücreti alınmaktadır. Havale ve Kredi kartı ile yapılan alışverişlerde kargo ücretsizdir.

TESLİMAT :

  Ürününüz,saat 14:00 dan önce yapılan alışverişlerde aynı gün,14:00 dan sonra yapılan alışverişlerde ertesi gün içerisinde kargoya verilir. Ürününüz kargoya verildiği anda kargo takip numaranız size SMS olarak gönderilir. Kargonuzun nerede olduğunu takip etmeniz için, kargo takip numaranızı ana sayfamızdaki ''kargom nerede'' butonuna tıklayıp buraya yazarsanız,kargonuzuna ait bilgileri öğrenebilirsiniz.
  Kargo görevlisi paketinizi size getirdiğinde o anda sizi adresinizde bulamazsa kapıya not bırakır. Bu durumda paketinizi "3 gün" içerisinde nottaki Kargo şubesinden teslim almanız gerekmektedir. Üç gün içerisinde teslim alamazsanız paketiniz Tesetturpazari.com'a iade edilir.(Kapıda ödeme ile verilen siparişler teslim alınmak zorundadır.Değişim süreci teslim aldıktan sonra başlar.)
  Türkiye'nin neresinde olursanız olun adresinize kargo gönderiyoruz. Türkiye sınırları içerisindeyseniz siparişiniz en geç 5 iş günü içerisinde(Köylere 7 günü bulabilir) elinizde olacaktır. Bu zamanlama yerleşim yerinizin ve lojistik firmasının o bölgeye ulaşımına bağlı olarak değişkenlik
gösterebileceği için tesetturpazari.com en geç 10 gün içinde göndermeyi taahhüt etmektedir.

Firma Bilgileri : 

 Firma Ünvanı : TESETTÜR PAZARI TEKSTIL SANAYI VE TICARET LIMITED ŞİRKETİ
 
 Vergi Dairesi : Esenler 

 Vergi Numarası: 8400638517
  
 Faaliyet Alanı : 479114-RADYO, TV, POSTA YOLUYLA VEYA INTERNET ÜZERINDEN YAPILAN PERAKENDE TICARET

 Ticaret Sicil No : 175632-5
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.