Tesettürün Ölçülü Giyim Kombinleri Nasıldır?

Tesettürün Ölçülü Giyim Kombinleri Nasıldır?

02 Eylül 2017

Güzel kokmak, güzel giyinmek, güzel duruş sergilemek... Kadınlar da önemli rol üstlenen bu üç ayrıntıyı gerçekleştirdiğiniz zaman mutluluğunuz yüzünüze yansır ve bu sayede sizi tanımayan insan dahi sizden etkilenebilir. Gülen bir yüz her zaman tercih edilecek önemli etmendir. Tesettürlü kadınlar için öncelik, giyecekleri kıyafetlerinde renk uyumunu göz önünde bulundurmaktan geçiyor. Karmaşık bir görüntü hoş karşılanmayacak ve üzerinizde ki star parçaları anında yok edecektir. Bu nedenle internet sitelerinde kolaylıkla tesettür kombin bulabilir, kombin şeklindeki ürünleri alarak kullanabilirsiniz.

 

 Zarif ve Gösterişli Tesettür Kombinleri Nasıl Olmalı?

 

            Bazen öyle kıyafetler oluyor ki, aynı kıyafeti spor ayakkabı giyerek spor bir kombin oluşturabiliyor, topuklu ayakkabı giyerek de şık bir hal alabiliyorsunuz. Arkadaşlarınızla buluşmalarınızda spor ayakkabı ve kombininizi kullanarak rahatlıkla gününüzü geçirebiliyorsunuz. Aynı kıyafeti topuklu ayakkabı giyerek de özel günlere katılabiliyor, iş yerinize bu şekilde gidebiliyorsunuz. Buna örnek olarak, kırlangıç desen modasını göstermek mümkün.

 

            Bol pantolon ve yeleğin kırlangıç desenli olması, yelek içine sade bir beyaz gömlek giymeyi gerektiriyor. Siyah spor ayakkabı veya siyah topuklu ayakkabı ile siyah şal takarak tesettür kombin hazır olmuş oluyor. Siyah balık kesim bir etek ile pudra rengi dantelli gömleği, pembe şal ve siyah topuklu ayakkabı ile tamamlayarak özel günlerinizde tercih edebiliyorsunuz. Siyah balık eteğin üzerine pudra rengi tercih etmezseniz, kırmızı, beyaz, pembe, saks renklerinden herhangi birini kullanabilmektesiniz.

 

 Tesettür Kombinlerinde Pantolon Nasıl Kullanılır?

 

            Hem rahat, hem şık, hem de kaliteli pantolon tesettür kombin kapalı kadınların adeta içini okuyor. Olası bir rahatlık ve şıklığın aynı modelde oluşu sayesinde, her kadının tercihi bu kombin olabilir nitelikte. İkili takım olarak bulunan aynı renk tunik ve bol pantolonu, seçtiğiniz takım rengine uygun bir şal ve babet ayakkabı ya da topuklu ayakkabılar ile bütünleştirebilirsiniz. Hardal rengi ikili takım kullanıyorsanız, şalınızı siyah seçebilirsiniz. Siyah bir ikili takım temin ettiğinizde ise, siyah ayakkabı ile kırmızı şal ve bordo tonlarında bir kolye kullanabilirsiniz. Bu modelin haki rengini almak istediğinizde, siyah ve turuncu şal rengi güzel olacaktır. Gömlekte işleme detaylı bulunuyorsa, kolye kullanımı uygun olmayacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.