Tesettürlü Bayanlar İçin Pratik Çözüm Uzun Tunik Modelleri

Tesettürlü Bayanlar İçin Pratik Çözüm Uzun Tunik Modelleri

23 Mart 2017

 Tüm bayanlar gibi tesettürlü bayanlarda giyim kuşam gibi konularda oldukça titiz ve dikkatli davranırlar. Bu hem rahat olmak hem de şık olmak istemeleri yüzündendir. Bunun için de hem günlük yaşamda hem de özel gün ve gecelerde giyecekleri kıyafetleri titizlikle seçerler. Hemen her gün yeni çıkan marka ve modelleri takip ederek kendilerine en uygun olanı tercih ederler ve deyim yerindeyse güzelliklerine güzellik katarlar.

Tesettürlü Bayanlar İçin Uygun Kıyafetler

            Özellikle tesettürlü bayanlar hayatlarının hemen her anında herhangi bir şey yapabilmek için örneğin dışarı çıkmak, bakkala, markete gitmek için dahi giyinip hazırlanmak zorundadırlar. Ancak tüm bayanlarda olduğu gibi tesettürlü bayanlarında sıklıkla kullandığı uzun tunik modelleri bu şekilde giyinen bayanların adeta bir kurtarıcısıdır. Bu kıyafetleri günlük kıyafetlerin üzerinde alarak rahatlıkla kullanabilir ve bu tarz kıyafetler ile kolayca üst baş değiştirmeden bakkala gidebilir rahatlıkla hareket edebilirler. 

 Hem Tarz Olun Hem Rahat Edin

            Tesettürlü bayanlar tüm kıyafetleri için birden fazla parça kullanarak kombin yapmak zorundadırlar. Buna etek, bluz, gömlek, kazak, pantolon, hırkanın yanı sıra kombini tamamlamak adına baş örtüsü ve şal da dâhildir. Etek ceket gibi takımları genel olarak özel gün ve gecelerde kullanan tesettürlü bayanlar günlük yaşamlarında genel olarak ev kıyafetlerinin dahi üzerine atabilecekleri uzun tunik modellerini tercih ederler. Bu kıyafet modelleri bayanların rahatlıkla hareket etmelerini sağladığı gibi çok soğuk olmayan havalarda dış giyim olarak da kullanılan modellerdir.

Gömlek Tarzı Tunik Modelleri

            Uzun tunik modelleri sadece hırka tarzı olmayıp aynı zamanda gömlek tarzında olanları da mevcuttur. Eskiden günümüze gelen bu tarzlarda günümüzde yenilenen modeller de üretilmekte olup son trende olarak farklı renkler üretilmektedir. Bayanların hemen her kombinlerin de rahatlıkla kullanabilecekleri uzun tunik modelleri uzun olması sebebi ile tercih edilmekte olup rahatlığı bakımından memnun kalınan modellerdir. Genci yaşlısı bu modelleri rahatlıkla tercih etmekte ve yüzde yüz memnun kalmaktadırlar. Uzun tunik modelleri gömlek tarzı dışında daha önce de bahsettiğimiz gibi hırka modeli olarak da fermuarlı ya da düğmeli üretilmekte ayrıca konulan ceplerde kullanışlılığını da artırmaktadır. Bu yüzden sıklıkla tercih edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.