Tesettürlü Bayanlar İçin Klasik Kombin Seçenekleri Nelerdir ?

Tesettürlü Bayanlar İçin Klasik Kombin Seçenekleri Nelerdir ?

29 Ağustos 2017

Çalışan bayanlar çoğu zaman klasik tarzı benimser. Çalışan bayanlar her zaman hem şık hem de rahat olmak zorunda. Keskin ayrıntılara sahip olan tesettür ürünleri, klasik tarzı seven bayanlar için iyi bir seçenektir. Her sezon hazırlanan ürünlerde farklı ayrıntılar dikkat çekiyor. Özellikle yarasa kol detaylar tunik ürünlerinde sıkça rastlanıyor. Klasik kesimli pantolonlar da tesettür modasında önemli bir yere sahiptir. Bayanlar her sefer farklı kombin oluşturmak yerine, tek parça ile bir birinden çeşitli kombinler yaratabilir. Bunun için tesettür odasında çok fazla seçenekler bulunuyor.

 

 ŞIK OLMAK İÇİN PRATİK ÖNERİLER

 

            Özellikle tesettür sektörü hızlı bir giriş yaparak, her yaştaki bayanları etkiledi. Kullanışlı ürünler kolay bir şekilde şık olmayı da sağlıyor. Gömlekler, asimetrik tunikler oldukça ön planda. Bu parçaların dar kesimli bir pantolon ile kullanmak mümkün. Tek bir parça ile farklı kombin oluşturmak bayanların yaratıcılığına ve parçanın ayrıntılarına bağlıdır. Sade olmasına rağmen üründe yer alan kesimler ve kol detayları ürünü daha şık yapıyor. Yarasa kol, bol ve salaş kesimli parçalar yaz ayları için mükemmel bir seçimdir. Aynı zamanda pratik bir kombin oluşturmak için tunik takımları da tercih edilebilir. İkili, dörtlü olarak sunulan takımlar klasik tarzına sahip olan tesettürlü bayanların ilgisini çekecektir. Üstelik her bir parçayı farklı ürünlerle de tamamlamak mümkün.

 

 RENKLER VE SADELİK

 

            Yaz aylarında desenli, renkli parçalar çok rağbet görüyor. Aynı zamanda sıcaklığı çekmeyen soft renkler de seçenekler arasındadır. Bayanlar için tesettür modası çok önemlidir. Çünkü kendi yaşam tarzlarını kıyafetlerine de yansıtmaktadırlar. Renkler şıklık kavramında önemli ayrıntıdır. Renklerin uyumlu olması kadar, kumaşların ve desenlerin de uyumu oldukça önemlidir. Canlı renkler kullanıldığında, tamamlayıcı ürünler soft veya düz renklerden olmalı. Siyah renk ile bordo, mürdüm, pembe gibi renkler tercih ediliyor. Aynı zamanda krem rengi ile pembe, beyaz renkleri uyumlu olacaktır. Bazen parçanın kumaşı ve modeli renkleri etkiler.

 

            Sonbahar aylarında daha koyu tonlar kullanılıyor. Çizgiler, gipür, şifon, keten gibi detaylar sıkça bluz, tunik ve gömleklerde yer alıyor. Hazırlanan ve her sezon yeniliklerle sunulan tesettür ürünlerinin fiyat seçenekleri de oldukça uygundur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.