Tesettüre Yeni Bir Boyut Getirmiş 5 Triko Tunik Modeli

Tesettüre Yeni Bir Boyut Getirmiş 5 Triko Tunik Modeli

03 Kasım 2018

Tekstil sektöründe hızlı yaşanan değişimler kalite ile buluşarak muhteşem görünümlere kavuşmaya vesile oluyor. Triko olarak üretilen pek çok tuniğin kadınların kurtarıcısı olmasının yanında farklı ve özel bir görünüm sunması tam da beklenilene ulaşmak açısından çok büyük önem arz ediyor.

 

 Boğazlı Spor Triko Tunik Çeşitleri Renk Katıyor.

 

            Boğazlı kazak modası ara ara kendisini saklayıp yenileyerek gün yüzüne çıkartıyor. Bu tarza uyum sağlayacak bir şekilde kadınların hizmetine sunulan tunikler oldukça rahat kullanımlarıyla dikkat çekiyor. Boğaz kısımlarının kendisini bariz bir şekilde gösteriyor olması bu tuniklerin en büyük özelliği. Diz altında ya da diz üstünde pek çok modeli olan tunikler renk olarak da canlı ve iddialı.

 

 Boydan Boya Tunikler

 

            Tuniklerde dizin altında ya da dizin hemen üst kısmında bitme klasiği son bulmak üzere. Tesettür tunik modellerinin ayak bileklerine kadar uzanıyor olması dolayısıyla elbiseyi andıran modeller oldukça alımlı ve rahat. Hemen her alana uyum sağlayacak bu modeller fiyat olarak da şaşırtacak derecede uygun bir maliyetle elde edilebiliyor.

 

 Kocaman Cepler

 

            Görünüm amacıyla konulan koca koca cepler tuniklerde farklı bir hava yaratmanın yanında işlevsellikleri yönünden de kullanışlı ürünler olarak dolaplardaki yerini alıyor. Genellikle tek bir tarafta olan bu cepler bazı modellerde çift olarak kullanıcısına hizmet ediyor.

 Triko Tuniklerde Örgü Görselleri.

 

            Çok eskiden günümüze ulaşan ve eskimeyen burgu örgü modelleri tuniklerde klasiğin modern yüzü olarak kendisini hissettiriyor. Sımsıcak vücudu saran örgülerin rahat olmasının yanında şık olması kullanıcılarının yüzünü güldürüyor. Günlük hayatta ya da iş yaşamında oldukça kullanışlı olan bu modellerin her rengine ulaşmak mümkün.

 

 Mükemmel Renk Geçişleri İle Salaş Triko Modelleri.

 

            Renklerin üç ya da daha fazla olduğu modellerde renk seçimlerinin özenli bir şekilde seçilmiş olması ve alt kısımlarında bulunan hareketler oldukça başarılıdır. Ön kısımları genelde kısa olan bu modellerin arka kısımları uzundur. Yanlarında yırtmaç olan bu salaş modeller dar paça pantolonlar ile kombinlenmeye uygun bir şekilde dizayn edilmiştir. Tesettür tunik tasarımlarında kombin yapmak için çok geniş alternatifler değerlendirilir bu nedenle sadece tesettüre değil genel kullanıma uygun olsa da tesettür kullanıcılarının kurtarıcısı, şıklık bakımından garanti kıyafetleri arasında yer almaktadır.


Tesettür modasına yeni bir boyut getiren triko tunik modellerine www.tesetturpazari.com/tesettur-tunik adresinden göz atabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.