Tesettürde Elbise Modellerinde Moda

Tesettürde Elbise Modellerinde Moda

13 Eylül 2018

Tesettür Hırka

 

            Sonbahar-kış sezonun yaklaşması ile hırkaların da piyasaya girmesi söz konusu. Kadınların dünyasında hırka çok yaygın bir moda tasarımıdır. Kış sezonunda yaygın olarak kullanılır ve şıklığın tam anlamı ile süsüdür. Bir hırka ile kombini kötü bir hale de getirilebilir aksine çok iyi bir hale de getirilebilir. Bunun için modacılar çok ciddi çalışmalarda bulunmaktalar.

 

 Hırka Kolları İncili

 

            Bu model şıklığın daha çok ön planda olduğu ve ben buradayım dedirten bir ürün çeşididir. Modelin kadında çok şık durduğu ancak bu yapılan kombin uyumunun da çok önemli olduğu bilinmelidir. Kapalı tonların ağırlıkta olduğu mor tesettür, beyaz tunik, lila renginde kolları incili hırka ve altına beyaz bir pantolon ile adeta etrafa huzur verici bir kombin oluşturulabilir. Bunun sebebi açık renklerin birbirini son derece iyi tamamlaması ve insanlarda huzur atmosferini oluşturması görülebilir.

 

 Hırka Püsküllü İncili

 

            Bu modelde genelde kadınların tercih ettiği bir model olarak gözükür. Daha ağır bir izlenim oluştururken ciddiyeti kadın karakterine yansıtır. Modanın tesettür elbise kısmında önemli izlenim vermek isteyen insanların tercihi olan modeldir. Altın sarısı tesettür, beyaz tunik, yeşil tonların koyu olarak ağırlıkta durduğu püsküllü incili hırka, altına beyaz pantolon. Bu kombin hem sadelik hem ciddiyet katmaktadır. Bu dönemde tesettür elbise modellerinde bu tasarımlarda kendini bir ön plana çıkartır. Altın sarısı tesettür, beyaz tunik, siyah püsküllü incili hırka, altına beyaz pantolon bir diğer kombindir.

 

 Hırka Piliseli Fiyonklu

 

            Bu model her yerde kadının şıklığını belli eden modellerden bir tanesidir. Kumaşların makinede değil elde modellenmesine pilise denir. Bu çeşitte her şeyden önce çok önemli olan insan emeğidir. İnsan elinin değdiği her yer bir başka güzelliktedir. Hırkaların taban kısımlarında çeşitli pilise modelleri mevcuttur. Bu da kadınlara bir salaşlık havasını da ayrıca katmaktadır. Kapalı mor tonların hakim olduğu tesettür, beyaz tunik, lila renkli piliseli fiyonlu hırka alta da beyaz pantolon. Bu kombin hem zerafet hem de salaşlık gösterir. Şıklık kavramını biraz daha esneten, kendine özgü, el emeği modellemesi olan türdür.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.