Tesettürde Elbise Modası

Tesettürde Elbise Modası

13 Eylül 2018

Gömlek Modelleri

 

            Tesettür giyimde gömlek modelleri iş dünyası içerisinde yer alan kadınlar için daha büyük önem taşımaktadır. Bu modeller her geçen yıl daha fazla ön plana çıkmaktadır. Bunun sebebi ise iş dünyasında birçok kadının kendisine daha fazla yer bulması olarak adlandırılabilir. Tesettür modasında gömlekler renk, renk, çeşit, çeşit günden güne daha fazla kreasyonla kadınların önüne çıkmaktadır.

 

 Fular Detaylı Modeller

 

            Özellikle açık tonların üzerine kapalı renkte bir tesettür fark yaratıyor. Buz mavisi, beyaz, eflatun, açık pembe gibi açık tonlu renklerin üzerine siyah fular ya da denginde bir başka renkler ile burada gömleği açığa çıkarılmaktadır. Bu dizaynın altına siyah pantolon özellikle beyaz gömleğin altına son derece uyumlu olacaktır. Buz mavisi gömleğin altına ise beyaz pantolon son derece uyumlu bir kreasyon kadınlara sunacaktır. Bu dönemde tesettür elbise modellerinde bunlar oldukça popüler.

 

 Düz Gömlek

 

            İş dünyasında diğer bir tercih edilen modellerden bir tanesi tek renk gömlek olarak adlandırılabilir. Lila rengi bir tesettür, gök mavisi tonlarında bir mavi, altına ise beyaz renkli bir pantolon ile göz alıcı ve zerafeti simgeleyen uyumlu bir kombin ortaya çıkacaktır. Bunun yanı sıra açık kahverengi tonların ağırlıkta olduğu kırmızı siyah desenli bir tesettürün altına beyaz düz bir gömlek ve siyah bir pantolon şık ve zarif bir kombini gösterecektir. Özellikle açık kahverengi, beyaz ve siyah tonların hem ciddiyet hem de zarif duruşu kadını dik bir karakterde gösterecektir. Açık kahverengi tonlar ve desenli tesettür, asker yeşili bir düz gömlek ve altına beyaz bir pantolon uyumlu ve sakin bir görünümü ortaya koyacaktır. Modeller tesettür elbise modasının daha çok tercihidir.

 

 Keten Gömlek

 

            Beyaz tesettür, al bir kırmızı keten gömlek, beyaz pantolon bu kombin iş dünyasında kadını gururlu ve ciddi bir karakter olarak gösterebilir. Keten gömlek son yıllarda oldukça kullanımı popülerdir. Kahverengi desenli tesettür, koyu yeşil bir keten gömlek, kot pantolon ile bir o kadar ciddi bir o kadar da katı olmayan imajı verip kadınların çok kullandığı modeller arasında bulunur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.