Tesettürde Bahar Renkleri

Tesettürde Bahar Renkleri

06 Mayıs 2019

             Kış ayının bitmesiyle birlikte bahar modası kendisini göstermeye başladı. Bu sezon özellikle hanımlarımız için tesettürlü giyimde en trend renkler şimdiden ilgi göstermeye başladı. Bahar ayları içerisinde canlı renklerin daha çok tercih edildiği bu sezon içerisinde aynı zamanda işlemeli modellerde de büyük bir ilgi görülmektedir. Bu yazımızda tesettür elbise modelleri hakkında bilgi vereceğiz. Ayrıca bahar ayı trendlerinden de bahsederek modayı takipte kalmanızı sağlayacağız.

 

 Tesettürlü Elbiselerde Canlı Renkler

 

            Krem, pastel tonlar gibi tesettürlü elbiseler yerine bu sene daha canlı ve parlak tondaki renkler büyük bir ilgi görüyor. Bahar ayı içerisinde özellikle sadeliğiyle öne çıkmak isteyen hanımlar daha soft bir renk seçip üzerinde canlı renklerin kullanıldığı tesettür elbise yönelebilirler.

            Elbise üzerindeki motifler düşünüldüğünde çizgili ya geometrik şekillerin bulunduğu tesettürlü elbiseler canlı renkteki bir tesettürlü elbisenin geri plana atılmasına neden olacaktır. Bu motifler yerine daha işlemi motifleri tercih edebilirsiniz. Bu elbisenizi şatafatlı göstermesinin aksine sizde asil bir görüntü oluşturacaktır.

 

 Sizlere En Uygun Modeller

 

            Tesettürlü elbiselerin seçiminde kendi tarzını yansıtmak çoğu hanımlar için zor olmuştu. Elbise ile başörtüsünün renk uyumu gibi konularda sizler için çok önemli püf noktalardan bahsedeceğiz. Bahar modasını yakalayıp aynı zamanda da sadeliği arayan birisiyseniz o zaman çiçekli bir tesettür elbise ile birlikte sade elbisenizin rengini tamamlayıcı bir başörtüsü tercih edebilirsiniz.

 

            Elbisenizin ön plana çıkmasını arzu eden birisiyseniz de baş örtünüzü sık işlemi bir model seçmenizde yarar var. Bu sayede hem yüzünüz daha da ön plana çıkacak hem de elbisenizin rengi daha da belirgin hale gelecektir. Sık işlemi kıyafetler göz tarafından her zaman algılanması daha yorucu olduğu için gözler dikkati her zaman sade ve en belirgin olana yönlendirir.

 

            Hem elbisenizde hem de baş örtünüzde işlemelerin olmasını isteyen hanımlarımızda işlemlerin olabildiğince tesettür elbisesinin alt kısmına doğru olmasına özen göstermeliler. Çünkü hem baş örtüsünün hem de işlemelerin yakın olması ikisi arasında bir uyumsuzluğa neden olacaktır. Bahar ayına henüz girmemiş olmamızla birlikte tesettürlü elbiselerinizi artık gönül rahatlığıyla seçebilirsiniz. Bahar günlerinizi canlı renklerle geçirin.


Rengerank bahar renklerinden oluşan tesettür elbise modellerini www.tesetturpazari.com/tesettur-elbise adresinde bulabilir ve siparişinizi verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.