Tesettürde Abiye Seçenekleri

Tesettürde Abiye Seçenekleri

25 Ağustos 2017

Düğünlerde, davetlerde, özel günlerinizde (doğum günü, söz, nişan vb.), tesettür sahibi kadınlara oldukça çeşitli tesettür abiye imkanı sunuluyor. Renk, model, kumaş tercihleri size kalmış oluyor. İnternet sayesinde telaşlı günlerinizde kolayca bedeninize uygun abiyeleri seçerek, aralarından hoşunuza gideni kolayca edinebiliyorsunuz. Güzel görünmek, iyi hissetmek bir kıyafette alakalı olabiliyor. Aynalara küsmediğiniz zaman hayat yaşanılabilir bir hale geliyor. Her kadının giyim kuşam meselelerinde dikkat etmesi, önemsemesi gerekenler ayrıntılar bulunuyor. En önemli olarak da vücudunuzu iyi tanımaktan, seçeceğiniz kıyafetlerde birinci özellik oluyor.

 

 Tesettür İsland Abiyeleri

 

            Ten renginize uygun bir renk düşünerek abiye seçme işlemine başlayabilmektesiniz. Kolaylıkla yapılan alışverişlerde, önemli olan siteye duyduğunuz güven oluyor. Güvenmediğiniz, sizinle ilgilenmeyen sitelerden alışveriş yapmamaya özen gösteriniz. Tesettür island ile fazla seçenek sunan tesettür abiye modellerini severek giyeceksiniz. İndirimli ürünlerin de bulunduğu sitede bütün abiye modellerine bakmanız gerekir. Senenin modası bebe mavisini abiyelerde de tercih ederek, kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Dantel detaylı bebe mavisi abiyede zıt renk bir şal kullanmamak gerekir. Aynı tonda bir şal ile kombininizi tamamlamış olursunuz. Beyaz topuklu ayakkabı ile kullandığınızda inanılmaz bir görsellik katmış olursunuz. Bebe mavisi abiyenin grisini de, gri şal ve siyah topuklu ayakkabı ile tamamlayarak kullanabilirsiniz. Aynı modelin mor ve bordo renklerini bulabilir, aynı renk şallarla kombin edebilirsiniz.

 

 Moda Nisa Eşsiz Abiyeler

 

            Her genç kız beyaz gelinlik hayali kurar elbette. Bunun öncesi de vardır; söz, nişan, kına gibi. Sözünüzde pudra rengi, işlemeli, çiçek desenli, hakim yaka, önü kısa arkası uzun modeli kullanabilirsiniz. Yine sözünüzde somon rengi kuğu kadife abiyeyi, lacivert vita elbiseyi, saks rengi kemer bölgesi fiyonk detaylı abiyeyi, mavi kamelya abiyeyi, mor anka abiye modelini, mint kavin abiyeyi kullanabilirsiniz. Nişanınızda, bir sürü tesettür abiye modellerinden istediğinizi arzu ederek temin edebilirsiniz. Örnek olarak; bebe mavisi pamuklu elbise nişanlığınız olabilir. Oldukça gösterişi sayesinde gözler sizden ayrılmayacak. Pudra rengindeki kelebek işlemeli, beli fiyonk detaylı abiye, mavi jakarlı abiye, zümrüt belis abiye, kuğu model pudra abiyeyi ve bunun gibi bir sürü seçenekleri ile istediğiniz abiyeyi üzerinize yakıştırarak alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.